TUĞRUL & DENİZ, EVLİLER - 5 EYLÜL 2015

Tüm Hikayeler >>

TUĞRUL & DENİZ

Bu kez çiftimiz İzmir'den:)) İzmir gibi neşeliler, şenler... Birbirlerinin gözlerinin içine bakarken içleri titreyen,aşk dolu bir çift; Tuğrul Bey ve Deniz Hanım...  İkisi de özlemlerini ve beklentilerini diğer 2 evliliklerinde yaşayamamış, 3. ve son evliliğimiz diye niyet edip evlenmişler. Tam da hayallerindeki gibi olmuş evlilikleri.

Görüşmeye başladıktan 2 gün sonra birlikte yaşamaya başlayan çiftimizin diğer evliliklerinden toplamda 3 çocukları var. Ve birbirlerine ait kocaman bi kalpleri:) Tuğrul Bey Deniz Hanım'a acılarını unutturmuş, Deniz Hanım ise ona bir yuva vermiş. 13 Mayıs'ta görüşmeye başlayan çiftimiz; zaten 1 ay içinde evlenmeye karar vermişler ama özellikle tek bir evlendirme dairesinde yoğunlaştıkları için gün bulamamışlar.

Özellikle Karşıyaka Evlendirme Dairesi'nde evlenmeyi isteyen Deniz Hanım, durumu şöyle anlatıyor; ''Karşıyaka Evlendirme Dairesi'nde evlenen hiçkimse boşanmıyor. Böylece inanılmaz dolu evlilik sırası...'' Haziran başından eylüle kadar beklemiş çiftimiz, sırf bu son evlilikleri olsun diye:)) Ve 5 Eylül'de evlenmişler...

Deniz Hanım itiraf ediyor; ''Her dakika küçük bişeyden kavga edebiliyoruz ama çok çabuk barışıyoruz. İçimizde birbirimize karşı büyük bir aşk var, hiç kopmayan, her tartışmada biribirimizin haklı yanlarını keşfettiğimiz...'' Aşka inancımızın bir kez daha tasdiklendiği çiftimizle görüşmemizin sonuna geldiğimizde; çiftimize upuzun pespembe bir hayat diliyoruz...

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>