Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Hemen Üye OlHemen Üye Ol
Pembe Panjur

Hakkımızda

Pembe Panjur, 2010 yılında, "Mutlu hayatların başlangıcı" sloganıyla binlerce bekar insanın ciddi ilişki ve evlilik arayışına hizmet etmek amacıyla yayına girdi. Teknolojik altyapısıyla başarılı bir eşleştirme sistemini hayata geçiren Pembe Panjur, o günden bu yana istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme ile üye sayısını 10 milyonun üzerine çıkardı. Bu sayıyla Türkiye'nin en büyük evlilik sitesi unvanını elde etti.

Bugün yalnızca Türkiye'den değil, dünyadan da pek çok Pembe Panjur üyesi yeni birlikteliklerine Pembe Panjur ile adım atıyor. Pembe Panjur'u diğer arkadaşlık ve evlilik sitelerinden ayrıştıran eşleştirme sistemi, çiftlerin uyumlu birliktelik kurma olasılığını artırıyor. Pembe Panjur, profesyonel, hümanist, değerlere saygılı, hizmette kaliteyi hedefleyen bir yaklaşım sergilerken, evlenen üyelerinin mutlu günlerine de şahitlik edip destek olma misyonunu taşıyor.

Pembe Panjur
Pembe Panjur
Hakkında  

Nasıl çalışır

Pembe Panjur

Karakter Analizi:

Pembe Panjur'da ilk adım olan karakter analizi, sizin uygun kişi ile eşleşmeniz için gerekli olan ilk ve en önemli adımdır.

Pembe Panjur

Kişisel Profil:

Kişisel profiliniz sizin kendinizi daha iyi yansıtmanızı sağlar. Resimleriniz ve kendinizi anlatacağınız yazılar sadece size uygun üyeler tarafından görülebilir.

Pembe Panjur

Bilimsel Eşleştirme:

Bilimsel eşleştirme sistemimiz, verdiğiniz bilgileri ve aradığınız kişisel özellikleriniz bir araya getirip sizin için uygun üyeleri bulur.

Pembe Panjur

Üyelik:

Pembe Panjur'da oluşturacağınız üyelikle tamamen gizlilik çerçevesinde gönül rahatlığıyla hayatınızın aşkını bulmanız mümkün.

Pembe Panjur

İletişim:

İlettiğiniz bilgiler doğrultusunda, sistemimizin belirlediği kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Pembe Panjur HakkımızdaPembe Panjur Hakkımızda

Neden Pembe Panjur

Her ay 90.000 yeni üye

Pembe Panjur her ay kazandığı 90.000 üye ve toplamda 10 milyonun üzerinde üyeyle, başarılı bir evlilik sitesidir.

%35 kadın üye oranı

Pembe Panjur'un yarattığı güven iklimi kadın kullanıcılara büyük rahatlık sağlamaktadır. Bu nedenle üyelerimizin üçte birinden fazlası kadınlardan oluşur.

1.5 milyon üzerinde mesaj

Pembe Panjur üyeleri arasındaki ortalama mesaj sayısı günlük 1.5 milyonun üzerindedir.

Müşteri Hizmetleri

Sorularınız için bilgi@pembepanjur.com ‘a mail atabilirsiniz. Ayrıca "0850 558 08 08" numaralı hattımızdan 09:00 – 01:00 arasında müşteri hizmetleri yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yardım sayfamızı ziyaret edin.

Güvenlik

ssl

Güvenliğiniz için tüm bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kapsamında şifrelenir.

Mobil Uygulama

Mutluluk şimdi parmaklarınızın ucunda! Her an her yerden hesabınıza ulaşabilmek için Pembe Panjur uygulamasını hemen indirin.

Pembe Panjur App StorePembe Panjur Google Play