Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > İZMİR > İZMİR EVLİLİK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela İzmir gibi. De ki hep seveceğim seni.
İZMİR EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

İZMİR EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Ege bölgesinin ve Ege kıyılarının belkide Türkiye’ nin en güzel kenti olan İzmir, modern toplum anlayışının en güzel örneklerindendir. İzmir’de yaşayan ve İzmirde öğrenim görmüş bir çok genç yaşadıkları sosyal ve demokratik yapıda çok rahat ve çok baskı altında kalmadan arkadaşlıklarını sürdürebilmiş ve belki bu sayede birlikteliklerini çok sağlıklı bir evliliğe çevirebilmişleridir. Evlilik denince akla ilk olarak karşımızdaki kişiyi çok iyi tanıma, anlamı geliyor. Bunun içinde de içinde yaşadığımız toplumun genel yapısı ve kurallarının buna uygunluk göstermesi gerekiyor.

TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL KENTİ OLAN İZMİR’DE EVLİLİK SİTESİ

TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL KENTİ OLAN İZMİR’DE EVLİLİK SİTESİ

Bu nedenle İzmir bu anlamda modernleşebilmiş ve gençlerin yanlış kararlar almasını, en azından toplum baskısını üzerilerinden alarak biraz olsun engelleyebilmiş bir şehirdir. Evlilik yolunda giden ilişkilerde bu evrenin sağlıklı bir biçimde atlatılması o evliliğin daha sağlıklı temeller üzerine inşa edilmesine fırsat verir. İzmir hem dünyaya açılan penceresiyle, hem sosyal ortamlarının çok daha nezih olması farkıyla gençlerin önünü açan bir şehirdir. İzmir’de bulunan sosyal ve kültürel faaliyetlerde çevresini genişleterek evliliğe adım atan bir çok çift bulunuyor. Tabi burada atlanılmaması gereken çok mühim bir şey var ki o da İzmir’ in tüm bu çehresinin dışında sosyalleşebilmek adına vakit geçirebilecek yerlerinin olmasıdır. Bu aktivitelerin içinde en çok bilinen İzmir’ in ve belki Türkiye’ nin en bilinen bölgesi Kordon boyudur. Kordon boyunca gezdiğinizde sahilde ele doşana çiftler ve yine sahilde sırayla dizilmiş olan balık restorantları, cafeler görürsünüz ki, gençlerin bir çoğu bu mekanlarda en birer kere bulunmuşlardır.

İZMİR EVLİLİK - DENİZİN KOKUSUNU DUYARAK DOST SOHBETLERİNE KATILMAK

İZMİR EVLİLİK - DENİZİN KOKUSUNU DUYARAK DOST SOHBETLERİNE KATILMAK

Burada gençlerin en çok yapmaktan keyif aldığı şeylerin başında sahilde bulunan balık restorantlarında uzun sohbetler ederek yemek yemek ve denizi izlemektir. Denizin kokusunu duyarak dost sohbetlerine katılmak bu şehrin derinliğinde olan bir duygudur. İzmir büyük bir sahil şehri olmasından ötürü kabalık ama çok düzenli bir şehirdir, öyleki burada yaşayanların yüzlerini çok asık göremezsiniz. Öte yandan gençlerin en çok alışveriş yaparak vakit geçirdiği gündüzleri ise cafelerinde oturduğu bölgelerin başında Alsancak gelirki buradaki caddede gördüğünüz kişiler genellikle moda sayfalarından çıkmışcasına sizleri kıskandırırlar. Bu kadar güzel olan bu keyif şehrinde yaşanılan romantik aşkların gebe olduğu evlilik neredeyse bugün bütün gençlerin ortak hayalidir. Bir yuva kurma özlemi, çoluk çocuğa karışma hayali belkide herkezin ortak az hayallerinden bir tanesidir. Böyle bir gelecek planı içersinde oluşturulmaya çalışılan yuva içinde çiftler öncelikle karşılıklı olarak birey olduklarını unutmadan hareket etmeli ancak tek bir kişi olmayıda becerebilmelidir. Hayata karşı tek bir vücut ama sosyal varlıklar olarak bencillikten uzak farklı iki birey olduklarının bilinciyle var olabilmelidirler. Bir çok çift evlilik gerçekleştikten sonra, atılan imzalardan sonra rahatlayıp günümüzde hayat zorlukları nedeniyle yaşanan bir çok kavga yüzünden boşanma, ayrılık gibi sonlarını hazırlamaktadır. İmza atıldıktan sonra yaşanan bu tür olumsuzlukları önlemenin tek yolu ise evlenmeden önceki durumlarını koruyabildikleri düzeyde korumaları ve bu ilişkiyi bozmamak içinde ellerinden geleni yapmalarıdır. Unutmayalım ki evlilik kurumu çok kutsal bir müessesedir ve korunması içinde büyük özveriler gerekmektedir.

Pembe Panjur, İzmir Evlilik Sitesi, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İzmir Evlilik Sitesi, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, İzmir Evlilik Sitesi, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İzmir Evlilik Sitesi, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, İzmir Evlilik Sitesi, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İzmir Evlilik Sitesi, Nilay ve Cihan