Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > İSTANBUL > İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela İstanbul gibi. De ki hep seveceğim seni.
İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Dünyanın en güzel ve en büyüleyici şehri olan İstanbul bugün birçok aşkında mimarıdır. İstanbul her şeyden önce sosyal yaşantısı ve rengiyle gençlerin keyifle yaşadığı bir kenttir. Bu kentin en güzel tarafı paranız olsada olmasa da yaşanacak her türlü keyfe sahip olabilme imkanına sahip olmanızdır.

İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ: MANTIK EVLİLİĞİ NASIL YAPILIR?

İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ: MANTIK EVLİLİĞİ NASIL YAPILIR?

İstanbul Evlilik Sitesi – Bebek sahiline inip bir bardak çayın ve simidin keyfini de alabilirsiniz, gidip çok güzel bir restorantda da yemek yiyebilir öylede keyif alabilirsiniz. İstanbul’da gençlerin en yoğunlukla bulunduğu ve takıldığı ortamların başında Taksim geliyor. Her zümreden ve her ekonomik sınıftan insanların bir araya geldiği bu yerde bilinen en uğrak buluşma noktası artık klasikleşmiş Galataray Lisesi veya Taksim meydanıdır. Taksimde her daim mutlaka tanıdık bir yüz görür belki uzun zamandır hiç karşılaşmadığınız arkadaşınızı eşinizi dostunuzu görebilir ve hasret giderebilirsiniz. İstanbul hakkında yazılacak ve bu şehirde yapılacak pek çok vardır bunlardan en önemlisi ve en bilineni, boğaz kenarıdır. Evleriyle, eğlence merkezleriyle ve parklarıyla göz dolduran eşsiz deniz manzarasıdır. Aslında bu kent anlatılmaz yaşanır diyebileceğimiz bir kenttir. Eski Türk filmlerinde rastlamışsınızdır, Anadolu’nun bağrından kopup, iş, aş ve asıl evlilik umuduyla gurbet levhasının yönünü İstanbul’a çevirenleri.

İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

İSTANBUL EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

Evlilik için gerekli olan başlık parası, beşibiryerde parası, birazda ıvır zıvır parası tamamlandığında ver elini gerisin geriye memleket. Bilenlerinizin gözünde canlanmış yukarıda anlattıklarım. Amma, şimdilerde öyle mi gülüm, değil. Şimdilerde yeni bir akım çıktı kendileri, “mantık evliliği” diye adlandırılmaktadır. Bu konuya nüfus yoğunluğu ve benim İstanbullu olmam nedeniyle İstanbul Evlilik Sitesi açısından bakmakta fayda vardır. Çünkü küçük kentlerde bu mantık evliliği denilen kavramdan ya da olaydan pek yararlanılmamaktadır. Evet İstanbul’da mantık evliliği nasıl yapılır. Genellikle taraflar birbirlerini yakın dost, arkadaşlık, akraba, iş, internet, bar gibi ortamlarda bulurlar. Kadın/Bayan/Dişi Açısından Bakıldığında: Evleneceği erkeğin parasal anlamda kendisinden üstün olması onun için pek bir şey ifade etmez. Istanbul Evlilik Sitesi, Genellikle temkinli davranıp, çocuk sahibi olma değil de köpek sahibi olma ön plandadır. Nede olsa bu evlilik (genellikle), boşanmayla da sonuçlanabilir. Eğer evlilik boşanmayla sonuçlanırsa; kadın kendini zafer kazanmış komutan, erkek ise, kullanılmış bulaşık süngeri gibi hisseder. Aslında boşanmayla sonuçlanmasa bile kendilerini ne gibi hissettikleri konusu gene de aynıdır.

Pembe Panjur, İstanbul Evlilik Sitesi, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İstanbul Evlilik Sitesi, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, İstanbul Evlilik Sitesi, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İstanbul Evlilik Sitesi, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, İstanbul Evlilik Sitesi, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İstanbul Evlilik Sitesi, Nilay ve Cihan