UĞUR & ÇİĞDEM, EVLİLER - 12 ŞUBAT 2015

Tüm Hikayeler >>

UĞUR & ÇİĞDEM

İzmir Karabağlar’da yaşayan aşık çiftimizden uzun uzun bahsetmeden kendi cümleleriyle Uğur Bey’in anlattıklarını size aktarıyoruz. Uğur Bey sözlerine başlarken mutluluktan havaya uçar gibi… Ve şu cümleyle başlıyor; ‘’ Pembe Panjur iyi ki varsın! ‘’

‘’Bir sabah Pembe Panjur’da eşleştiğim profillere bakarken hayatımın aşkı Çiğdem’i gördüm. Kalp atışlarım hızlandı ve tanışmayı çok istediğimi belirten bir mesaj gönderdim. Eşim Çiğdem’den bir süre sonra cevabıma dönüş geldi, profilimi incelediğini kendisinin daha önce evlendiğini ama benim daha önce evlenmediğimden tanışmak istemediğini anlatan bir mesaj göndermişti. Tabi ben bunun üzerine yıkıldım… Ama üzüldüğüm tek şey Çiğdem’i tanımayı çok istememdi. Çiğdem’in önceki evliliğinden bir çocuğu olması da Çiğdem’in gözünde bizim için ileride sorun olacak bir durumdu.

Ama benim için hiç de sorun değildi ve Çiğdem’in bunu anlaması için savaştım… Kendimi ona kabul ettirmek için her şeyi yaptım. Çiğdem’i ilk görmeye gittiğimde ona her şey nasıl başlarsa öyle gider dedim, o yüzden biz sevgi dolu başlamayı seçtik  ilişkimize. Her şey mutluluk içinde rüya gibi devam etti hayatımızda… En kısa sürede ailelerimizi de tanıştırdık, onları ve çevremizdeki herkesi bu mutluluğa dahil ettik.

Ve 12 Şubat 2015 tarihinde evlendik! Onu ve çocuğunu hep, çok seveceğime yemin ettim. İçimizdeki sonsuz sevgiyle sıcacık yuvamızda üçümüz birlikte yaşıyoruz. İyi ki onları tanımışım, iyi ki Pembe Panjur var!‘’

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>