SÜLEYMAN & ASLIHAN, EVLİLER - 1 EYLÜL 2011

Tüm Hikayeler >>

SÜLEYMAN & ASLIHAN

Evlilikle sonuçlanmış güzel bir aşk hikayesiyle daha karşınızdayız. Aslıhan Hanım ve Süleyman Bey, Kahramanmaraş’ta yaşıyor. Aslıhan Hanım'ın kendi anlatımıyla hikayelerini sizlerle paylaşıyoruz:)

'' Herkes gibi benim de üye olurken acabalarım vardı sonuçta sanal bi ortamdı nasıl burdan evlilik çıkardı... Biraz yanlızlığımın etkisi biraz da arkadaşlarımın zorlamasıyla olsa da üye oldum. Pembe Panjur'da farklı farklı kişilerden bir sürü mesajlar geliyordu. Ama ben içime sinen kişi olana kadar cevap vermemeye kararlıydım. Mesaj gönderenlerden biri öyle ısrarcıydı ki; bir ay boyunca neredeyse her gün mesaj yazdı bana. Ben uzun süre çaba harcadığı için güven duydum böylece ona. Evet doğru bildiniz o Süleyman'dı!

Yaklaşık 1 hafta telefonda konuşup birbirimizi tanıdık. Sonrasında Süleyman bana sürpriz yapıp, okuduğum okulda beni görmeye geldi. Heyecanımı yazarak anlatamam, ellerim heyecandan titriyordu resmen. Tanıştığımız günün sonunda iyi bir birlikteliğimiz olacağının sinyallerini vermiştik birbirimize zaten.

Görüşmemize 1 ay daha devam ettikten sonra nişanlanmaya karar verdik. Hatta ailelerimiz bu kararımızı çok ani buldu ama onları da birbirimizden emin olduğumuza inandırıp, nişanlandık:) Çok fazla beklemeden de 1 Eylül 2011 tarihinde de evlendik. Evleneli 4 yıla yakın zaman oldu ama hala ilk günkü gibi sevgi doluyuz birbirimize. Pembe Panjur'a milyonlarca kez teşekkür etsek de azdır, olmaz olmaz demeyip kesinlikle üye olun diyoruz...''

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>