VAHYETTİN & UĞUR, EVLİLER - 20 ARALIK 2014

Tüm Hikayeler >>

VAHYETTİN & UĞUR

Didim’de yaşayan Vahyettin Bey ve Aydın’da yaşayan Uğur Hanım’ın ikinci baharlarında daha mutlu olmak için hayatlarını birleştirmelerinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmaktan büyük keyif duyuyoruz. Söz Uğur Hanım’da…

‘’Öncelikle söze değerli  Pembe Panjur çalışanlarına teşekkür ederek başlamak isterim. Gayretleriyle bizim mutluluğumuz için çaba sarfeden, emeği olan herkese binlerce kez teşekkür etsek azdır…

Evet eşim Vahyettin Bey’le tanışmamız Pembe Panjur’da oldu. Hikayemizin başlangıcı ufacık bir tartışmaya dayanır hatta… Vahyettin Bey’in bayanların belli bir yaştan sonra sadece para veya mal- mülkle ilgilendiğini belirten bir mesaj atması üzerine biraz üzüldüm tabi. Çünkü hayatımda tek isteğim; konuşabileceğim, ailesini geçindirebilecek kadar geliri olan, saygılı bir eşti. Tabi mesajına böyle bir cevap yazınca hemen tanışmak istediğini belirtti Vahyettin Bey. Önce mesajlaşmaya sonra da telefonla konuşmaya başladık. Ama ilginç olan şey; resmen ikimiz de önce birbirimizin sesinden etkilendik ama belli etmedik birbirimize:)

Yaklaşık 1 ay boyunca sürekli sabah- akşam mesajlaşma ve telefonlaşmalarımız devam etti. Resmen gece onunla uyuyup, sabah onunla uyanıyordum mesajları sayesinde… Vahyettin Bey aslında Didim’de yaşamasına rağmen, çocuklarını özlediğinden İstanbul’a onların yanına gitmişti. Bu arada benim 3, onun da 2 çocuğu var. Ve bu bizim ikinci baharımız… O Didim’e döner dönmez, beni görebilmek için ilk iş yanıma gelmek istedi. Otogarda onu gördüğümde resmen genç kız gibi heyecanlandım. Onu Aydın’da önce kahvaltı yapabileceğimiz çok güzel bir yere götürdüm. Öğleden sonra da dolaştık Aydın’da.

Eve dönme vakti geldiğinde; Vahyettin Bey yine beni şaşırttı. Bana daha ilk günden evlenme teklif etti:) ‘’Nasıl yani, daha 1 aydır tanışıyoruz’’ dediğimde Vahyettin Bey bana çok olgun bir cevap verdi. ‘’Ben ne istediğimi biliyorum ve onu buldum.’’ Tabi ben bunun üzerine ondan biraz zaman istedim. 10 gün sonra kararımı verdiğimde Didim’e Vahyettin Bey’i ziyarete ailemle birlikte gittik. Ailelerimiz de birbirine ısındı ve hemen nişanlandık.

Çok kısa bir süre sonra da Vahyettin Bey’in uzatmamayı istemesi üzerine 20 Aralık 2014’te nikahımızı kıydık. Vahyettin Bey beyazlar içinde beni görmeyi arzu ettiğinden gelinlik giydim ve asla sıkılmadım. İkinci evliliğimiz de olsa biz çok mutluyuz. Yaşadığımız kötü anıları yokmuş sayıp, yepyeni bir hayat kurduk… Rabbim bizi ayırmasın!

Benim üyelere bir önerim var nacizhane; nolur olmuyor diye düşünmesinler…Bir şey gerçekleşecekse  zaten çorap söküğü gibi oluyor. Ve tüm kalbinizle hissediyorsunuz olacağını. Ozaman sadece işi kadere bırakın… Herkesin kısmeti bir yerde ve onu bekliyor…’’

 

 

 

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>