LEVENT & GÖNÜL, EVLİLER - 29 HAZİRAN 2013

Tüm Hikayeler >>

LEVENT & GÖNÜL

Eskişehir'den bir mutluluk hikayesiyle sizlerleyiz...

Çiftimizin hikayesi tam da 7 Eylül 2012 gecesi başlamış… Gönül Hanım Pembe Panjur üzerinden tanıştığı farklı biriyle uyuşmazlık yaşadığı bir anda; Levent Bey’in mesajını okumuş. ‘’Bu sefer de mi olmadı?’’ yazmış Levent Bey mesajında ve bu mesaj Gönül Hanım’ı çok şaşırtmış. Levent Bey’in sitemi ilgisini çekmiş Gönül Hanım’ın:) Ve bunun üzerine dertleşmeye başlamışlar. Bir kaç telefon görüşmesinden sonra Levent Bey aniden 10 Eylül’de görüşmek istediğini söyleyip , Eskişehir’den Bursa’ya Gönül Hanım’ı görmeye gitmiş. Bu sıralarda Levent Bey yurtdışı yük gemilerinde aşçılık yaptığından sadece 1,5 aylık izni varmış. Birbirlerini tanıyabilmek ve Levent Bey gemiye çalışmaya tekrar gitmeden önce ilişkilerinin adını koyabilmek için çok sık telefon görüşmeleri ve yüz yüze görüşmelerle geçen 1 ay geçirdikten sonra birbirleri için yaratıldıklarına karar vermişler. Levent Bey’in ailesiyle Bursa’ya gidip Gönül Hanım’ı istemesi ve nişanlanmaları 13 Ekim 2012 tarihinde gerçekleşmiş.

Levent Bey nişandan sonra gemiye gidip işine devam etmek için 3 kere yola çıkmış ama özlem ağır basmış ve gemideki işinden ayrılmaya karar vermiş. Levent Bey ‘’Eskiden beni Eskişehir’de tutan bir şey yoktu, gemiye gitmek hiç zor gelmiyordu.’’ diyor ve ekliyor; ‘’Gönül’le tanıştıktan sonra asla ayrı kalamaz oldum...’’ Bu böyle gitmez deyip birlikte çalışacakları bir iş düşünmeye başlamışlar. Evlilik tarihleri; 29 Haziran 2013 olan çiftimiz; evlendikten sonra Eskişehir’de birlikte işlettikleri bir cafe açmışlar. 7/24 beraber olmalarına rağmen, birlikte çalışmaktan keyif aldıklarına bizzat gidip cafelerinde Pembe Panjur ekibi olarak şahit olduk. Eh onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine…

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>