RAMAZAN & AYSUN, EVLİLER - 22 EYLÜL 2012

Tüm Hikayeler >>

RAMAZAN & AYSUN

Bu güzel aşk hikayesini kendi anlatımlarıyla Aysun Hanım ve Ramazan Bey'den dinleyeceğiz...

Önce aşk hikayemizin ilk kahramanı Aysun Hanım anlatıyor; '' Pembe Panjur evlilik sitesine 20 Şubat akşamı üye oldum ve bir gün sonra hayatımın aşkını tanıyacağımı hiç tahmin etmezdim... Benimle tanışmak için gelen mesajların içinde Ramazan'ın mesajını görmemle başladı herşey... Fotoğrafını gördüğüm an sanki yıllardır  onu tanıyormuşum gibi hissettim ve hemen cevap yazdım. O gün sitede yazışıp birbirimizi tanımaya çalıştık. Her şey çok güzeldi, resmen hissettim iyi anlaşacağımızı... Ve konuşmaya telefonda devam etmeye karar verdik. 22 Şubat günü ona telefondan mesaj attım. Hemen aradı beni veee... İlk sesini duyduğum an; inanılmaz heyecanlandım. Bir süre sonra her gün saatlerce konuşur olduk ve sonunda birbirimize aşık olduk, tek kelimeyle “aşık”... Sadece birbirimizin fotoğraflarını görerek, bir kere bile yüz yüze görüşmeden, el ele tutuşmadan; aşık olmuştuk artık… “Evlenmek için hayalini kurduğum insan sensin, o sensin!” dedi bana ve 8 gün sonra yani 1 Mart günü İzmir’de buluşmaya karar verdik. 

Normalde şehir olarak Ramazan Dalaman’da yaşıyordu, bense Turgutlu’da; fakat ikimizde aslen Fethiyeliyiz. O Dalaman’dan yola çıktığında benim kalp atışlarım değişmeye başladı. Yolculuğu 5 saat sürdü. Ben de Turgutlu’dan yola çıkıp İzmir’e gittim. İlk görüşmemiz olduğu için çok heyecanlıydım çünkü, bu önemliydi benim için. Buluşma zamanı yaklaştıkça heyecanım artıyordu…İlk göz göze gelişimizde resmen titrediğimi hissettim. Gözlerimden akan yaşa engel olamadım. Mutluydum çok... Dakikalarca hiç kıpırdamadan birbirimizin yüzüne baktık, göz göze… İkimiz de aynı şeyi söylüyorduk; “ Hiç görmeden aşık olduğum kişi sen misin? ” Harika bir duyguydu bu! Gün boyunca İzmir’de gezdik, baş başa yemek yedik, deniz kenarında dolaştık… Herkese haykırmak istedim hani Metin Arolat’ın şarkısı var ya “ Onu çok seviyorum İzmir, sen de söyle; söyle herkese! ” Allah’ım o gün hiç bitmesin istedim. Fakat çok çabuk akşam oldu. Yaşadığımız şehirlere döndük fakat aklımız, kalbimiz birbirimizde kaldı...

Aramızdaki mesafeler arttıkça, kalplerimiz daha çok yakınlaşıyordu. Evet çok mutluydum; artık aradığım erkeği bulmuştum… O da aynı duyguları yaşamış olmalı ki; ailesine evlenmek istediği kişiyi bulduğunu söyledi ve 24 Mart günü Fethiye’den ailesi ve yakın akrabalarıyla geldiler. Allah’ın emriyle beni istediler ve yüzüklerimizi taktık. Artık nişanlıydık. Hayatım 1 ay içinde tamamen değişti... Şimdi düğün tarihimizi belirledik. 22 Eylül’de Fethiye’de düğünümüz var. Çoooook mutluyuz, çoookk... Bu mutluluğu Pembe Panjur’a borçluyuz! İyi ki varsın Pembe Panjur! :)

Sıra Ramazan Bey'in...:

'' Şubat ayında Pembe Panjur'un reklamını Facebook’ta görerek üye oldum. İlk etapta diğer siteler gibi düşündüm, o nedenle bir haftalık üyelik aldım. Üyeliğimin sanırım üçüncü ya da dördüncü günü Aysun'la tanıştım. Profilini ilk gördüğümde çok etkilenmiştim. Yazdığı kelimeler, cümleler çok içten geldi. Cidden çok etkilenmiştim.  O an içimde tatlı bir heyecan oluştu. Kısa bir mesaj ile “Merhaba” dedim. Mesajıma cevap geleceğini zannetmiyordum ama 1-2 g&am

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>