ALİ & BİNNUR, EVLİLER - 7 TEMMUZ 2014

Tüm Hikayeler >>

ALİ & BİNNUR

Bir ekim akşamı, Binnur Hanım’ın "Aç yüreğini bir merhabaya" diye Ali Bey'e mesaj yollamasıyla başlamış bu güzel hikaye. Ali Bey de bu güzel mesaja "Bir eloğlundan merhaba" mesajıyla yanıt verince Binnur Hanım çok mutlu olmuş. Binnur Hanım’la Ali Bey sohbetlerine devam ettikçe okadar çok ortak nokta bulmuşlar ki; Ali Bey aniden Binnur "Sen gerçek misin?" diye sormuş☺Bu hoş sohbetin üzerine telefonlaşmaya başlamışlar. Bir merhaba sabaha kadar uzayan sohbetlere dönüşmüş git gide. Sonra buluşmaya karar vermişler.

Ama kader bu ya Binnur Hanım İzmir’de, Ali Bey Antalya’da yaşıyormuş. Kısa süreli tanışma görüşmelerinden sonra birbirlerinin yokluğuna dayanamaz olmuşlar ve bir gün Ali Bey’in evlenme teklif etmesiyle hayalleri kocaman bir heyecana dönüşmüş. Binnur Hanım memurluk yaptığından öncelikle Antalya’ya tayinini istemiş. Ve sonra da düğün günlerini belirlemişler: 7.7.2014:) Acilen Binnur Hanım’ı Antalya’ya taşımış Ali Bey ve 7 Temmuz’da Adana’da; yani kız tarafının ailesine yakın bir bölgede evlenmişler.

Mutluluklarının daim olmasını diliyoruz…Hem Binnur Hanım hem de Ali Bey’in Pembe Panjur’da bulunanlara bir mesajı var; sizlere profilinizin sizi iyi anlatabilmesi için detaylı ve fotoğraflı olmasını tavsiye ediyorlar. Ve kalbinizi beklenmedik misafirlere açık tutmanızı… ☺

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>