KÜRŞAT & ŞULE, SÖZLÜLER

Tüm Hikayeler >>

KÜRŞAT & ŞULE

Yozgat’ta yaşayan Kürşat Bey ve Şule Hanım’ın tanışma hikayelerini Kürşat Bey’in kendi anlatımıyla sizlerle paylaşırken, çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

'' Önce Pembe Panjur’a üye olmaktan çekiniyordum, çünkü Yozgat gibi küçük yerde yaşadığım için dedikodu bitmiyordu. Sonra aniden üye olmaya karar verdim ve kendime uygun eş adayı aramaya başladım. Tam Pembe Panjur’da dolaşıp,  profilime uygun üyelerle tanışabilmek için mesajlar atmaya başlamıştım ki Şule’yle tanıştım.

Tanıştığımız günü anlatmak istiyorum; 13.04.2014 Pazar günü bütün sıkıntım ve umutsuzluğumla üzerine birde ertesi gün pazartesi sendromunu yaşarken ve tüm iletişim kurduğum kişilerle sohbetlerim bir ‘‘merhaba’’dan öteye gitmezken Şule’yle karşılaştım. O mesajlaştığım kişilerden sadece Şule bana ‘’nasılsın?‘’ diye sordu ve sohbetimiz böyle başladı. Ve her konuda konuşup anlaşabildiğimizi farkettik. İlk görüşmemiz internet üzerinden oldu ve onu gördüğümde hemen yüz yüze görüşebilmeyi istedim… Birbirimize bir tarih verip, bir kafede buluşmak için randevulaştık. Sonra o günü iple çekmeye başladık. Bu süre içerisinde hiç kopmayan iletişimimiz sayesinde birbirimizi daha da iyi tanıdık, yüz yüze geldiğimizde ise sanki daha önceden birbirimizi tanıyor gibiydik.

Şuleleyken zaman su gibi akıp gidiyordu. O ilk karşılaşmamızda bile ayrılıp evime dönmek bana çok zor geldi. Tanıştığımız tarihten itibaren daha sık görüşmeye başladık ve bir gün ailelerimizle durumumuzu paylaşıp Şule’yi istemeye gittik. Aynı gün de sözlendik. İlerisi için çok güzel ve yoğun hayallerimiz var. Korkarak üye olmuş olsam da Pembe Panjur’a tanışmamıza vesile olduğu için sonsuz teşekkürler ediyorum…''

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>