TANER & BAHAR, EVLİLER - 11 EKİM 2013

Tüm Hikayeler >>

TANER & BAHAR

Manisa’dan bir aşk hikayesiyle sizlerleyiz… Bahar Hanım’ın anlatımıyla, çiftimizin mutluluk hikayelsini sizlerle paylaşmak isteriz…Bahar Hanım; Taner Bey’in ilk adımı attığını söylüyor ve ekliyor; ‘Taner bana numarasını yazmış, hiç tereddüt bile etmeden aradım; konuştuk. Birbirimizi yakından tanıma kararı aldık’ diyor… Birbirlerini yakından tanımaları internetten görüntülü aramayla olmuş.Birbirlerini görüp beğenmişler ve tam 3 ay boyunca görüntülü konuşma sohbetleri devam etmiş.

Ramazan Bayramı’nda da ilk kez yüz yüze görüşme imkanları olmuş; bu görüşmenin küçük süpriziyse Bahar Hanım’ın ailesiymiş… Bahar Hanım o anı şöyle anlatıyor; '' Taner’i kapıda gördüğüm an elim ayağıma dolaştı. Heyecandan aldığı çikolatayı bile açamadım, aniden çikolatayı Taner’e uzattım o da zar zor açabildi '' diyor. Bahar Hanım’ın ailesi Taner Bey’i çok beğenmiş  ve onlar da tekrar konuşmaya devam etmişler ve bir gün Taner Bey ailelerin tanışmasını istediğini söylemiş… 

Bahar Hanım da uygun görünce de söz kesilmiş ve nişan tarihlerini kararlaştırmaları da ard arda gelmiş. 14 Eylül (2013)’de nişanlanıp yüzüklerini taktıklarında, elinden yüzüğünü ömür boyu çıkarmak istememiş Bahar Hanım… Ve nikah günleri yani 11 Ekim 2013 geldiğinde evlenme sözlerini tekrarlarken nikah memurunun sorusuna Bahar Hanım Taner Bey’in gözlerinin içine bakarak ‘tüm kalbimle evet’ demiş; buna çok duygulanan Taner Bey de ‘ömür boyu evet’ diyerek Bahar Hanım’ın elini avucuna almış…

Ve Bahar Hanım; '' Pembe Panjur iyi ki var'' dediğinde Türkiye’nin her yerinde mutluluğu yakalayabilecek kişilere ulaşabilmenin gururuyla bizi tercih ettikleri için biz de onlara teşekkür ediyoruz.

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>