UĞUR & MERYEM, EVLİLER - 13 EKİM 2013

Tüm Hikayeler >>

UĞUR & MERYEM

Bu genç çiftimizin hikayesi; yaklaşık 2 ay önce bir akşam vakti Uğur Bey'in size uygun üyeler bölümüne bakarken Meryem Hanım'ı görmesiyle başlamış.Uğur Bey, Meryem Hanım'ı gördüğündeki hislerini şöyle anlatıyor; '' Meryem'in resmini gördüm ve bakakaldım. Hemen mesaj yazmalıyım dedim, profilini okudum, göz kırptım ve aynı anda favorilerime ekledim. Bunları o kadar kısa sürede yaptımki çok heyecanlanmıştım, sanırım Meryem'in fotoğrafına bile aşık olmuştum...'' diyor.

Meryem Hanım da Uğur Bey'in heyecanına kayıtsız kalamamış tabi, o da telefon numarasını yazmış konuşabilmeleri için... Daha ilk konuşmalarında birbirlerine ısındıklarını söylüyor Meryem Hanım.

Ve konuşmaya başladıktan 2 hafta sonra evlenme kararı almışlar. Ailevi sıkıntılara rağmen, biraz zaman ve çaba harcadıktan sonra aileleri ikna edip 13 Ekim 2013 tarihinde evlendiler. Canlı canlı tanıklık ettiğimiz nikahlarında mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Ve tekrar tekrar Pembe Panjur'a teşekkürlerini sundular. E ne diyelim onlar erdi muradına, darısı sizlerin başına...

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>