Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > ZONGULDAK > ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Zonguldak gibi. De ki hep seveceğim seni.
ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Karadeniz kıyısında bulunan şehir özellikle limanıyla Türkiye’nin deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taş kömürü madenlerini barındırır. Kıyı şeridi 80 km olan bu kentte bir sürü plajlar vardır. Sazköy, Türkali, Filyos, Değirmenağzı, Göbü, Ilıksu, Karadeniz Ereğli, Kireçlik, Mevreke ve Karakum yaz boyunca Zonguldak halkının severek gittiği kumsallardır. Her mevsim yağış alan bir Karadeniz iklimine sahip olan Zonguldak bu nedenle deniz, kum, kumsal tatiline çok uzun zaman fırsat vermese de yaylalarıyla, ormanlarıyla ve mağaralarıyla bir cazibe merkezi olmayı sürdürebilmektedir.

ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

Doğal güzellikleri, denizi ve bol yeşil manzarasıyla insanların burayı bir turizm kenti olarak değerlendirmesini sağlıyor. Bu anlamda kentte bazı projeler de gerçekleştirilmiştir. Örneğin kültür turizmi amacıyla Cehennemağzı Mağarası hizmete sunulan turizm faaliyetlerindendir. Ayrıca bu kapsamda hizmete açılan 100. Yıl Atatürk Hizmet Köyü’nde konaklama, yemek, spor ve eğlence olanakları misafirlerin beklentilerini en güzel şekilde karşılamaktadır.

ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ

ZONGULDAK EVLİLİK SİTESİ

Zonguldak bol yeşiliyle, koyları, kumsalları ve doğa harikası olan mağaraları ile dört mevsim ayrı güzellik sunan bir kenttir. Evlenmek için ne yazı beklemek gerekir ne de güneşin ilk sıcak ışınlarını. Burası her mevsim güzel, her mevsim romantiktir. Karşınıza evleneceğiniz o özel insan belki koyları gezerken belki de mağaraları gezerken çıkabilir. Zonguldak’ta doğanın sunduğu onca güzellik varken, oralara akın eden insanların sayısı da oldukça çok olmaktadır. Hal böyle olunca, aşkın nerede karşınıza çıkacağı belli olmaz. Zonguldak’ta evlenmek ve güzel bir düğün töreni için ideal bir ortam bulmak zor olmayacaktır. Özellikle doğa meraklıları için Zonguldak’ta hayatın dönüm noktası olan evlilik müessesesini gerçekleştirmek, bir hayal kadar güzel olabilir. Dört mevsim mutlu bir evlilik yaşamak için, dört mevsim ayrı güzellikte olan Zonguldak’ta aşkınızı bulmadıysanız bile, burayı bir balayı veya tatil gezisi olarak değerlendirmek doğru olacaktır.

Pembe Panjur, Zonguldak Evlilik, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Zonguldak Evlilik, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Zonguldak Evlilik, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Zonguldak Evlilik, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Zonguldak Evlilik, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Zonguldak Evlilik, Nilay ve Cihan