Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > VAN > VAN ARKADAŞLIK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Van gibi. De ki hep seveceğim seni.
VAN ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

VAN ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

İyi bir arkadaş düşünceli ve empatiyle hareket eden ve sağlam ilişkiler kurabilendir. İyi bir arkadaşlık içerisinde birbirini anlamaya çalışmak ve birbirinin anlamlarına saygı duymak oldukça önemlidir. Dost ise arkadaşlığın ötesinde iyi ve kötü anlarda her zaman yardıma koşacak olandır, mutluluğu paylaşacak olandır. Van arkadaşlık konularında gelenekselliğin korunduğu bölgelerden biridir. Geleneksellik tutumu arkadaşlıkların daha sağlam ve daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Modern hayatın aksine geleneksel bir yaşam içerisinde arkadaşlıklara verilen değer daha fazladır. Daha kalıcı dostluklar kurulur.

VAN ARKADAŞLIK SİTESİ HAKKINDA

VAN ARKADAŞLIK SİTESİ HAKKINDA

Van’da yaşayan halkın çoğunluğu aynı okullara gidiyor, aynı sosyal çevrelerde bulunuyorlar. Ailelerin de birbiriyle olan yakın teması çocukların arkadaş olmasını ve bu arkadaşlıkların daha kalıcı olmasını sağlıyor. Büyük şehirlerdeki iş stresi, zamanın daha hızlı akması gibi sorunlar Van gibi daha sakin şehirlerde kendini göstermiyor. Arkadaşlıklar bireylerin hayatlarındaki çıkmazlarında, ölüm gibi baş etmesi epeyce zor durumlarda adeta cankurtaran görevi üstlenirler.

VAN ARKADAŞLIK SİTESİ

VAN ARKADAŞLIK SİTESİ

Van, Ankara’nın doğusuna geçmemiş birine farklı renklerin güzelliğini anlatan, önyargıları dağıtan, ama yine de bir turist için belli belirsiz tedirgin ve gergin bir hava hissettirebilir. Van’ın zengin mutfağı ve meşhur kahvaltısı gençlerin de bu tür aktivitelere daha çok önem vermesine neden oluyor. Van’da gençler birbirleriyle buluştuklarında kahvaltı etmek için Yusuf Konak’a giderler. Bazen de Merit Otelinde Sütçü Fevzi’ye yolları düşer. Belediye tarafından geçen yıl ilk kez düzenlenen Van Gölü Kültür ve Sanat Festivali, gençlerin yeni arkadaşlıklar kurması için çok önemli bir etkinlik oldu. Van arkadaşlık, eş arama ve eş seçme hem gelişen sosyal etkinliklerin yardımıyla, hem de geleneklerine sadık bir şehir olarak ailelerin birbiriyle tanışıklığı dolasıyla gerçekleşir.

Pembe Panjur, Van Arkadaşlık, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Van Arkadaşlık, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Van Arkadaşlık, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Van Arkadaşlık, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Van Arkadaşlık, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Van Arkadaşlık, Nilay ve Cihan