Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Uşak, Orta Anadolu ile Batı Anadolu’yu birbirine bağlayan bir Ege kentidir. Şehrin eski adı “Uşşak”tır ve “Aşıklar Şehri” anlamına gelmektedir. Tarihi M.Ö. 4000 yılına dayanan kent; Frigya, Lidya, Pers, Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı devletlerinin egemenliğinde yaşamıştır. Nüfusu 350 bin olan Uşak'ın en önemli tarihi değeri, Uşak Müzesi’nde sergilenen, Lidya döneminin ihtişamlı eseri Karun Hazineleri’dir. Ayrıca dünyanın ikinci büyük kanyonu Ulubey Kanyonu da burada bulunmaktadır.    Atatürk ve Uşak

 

Uşaklı aileler geçimlerini ağırlıkla toprak sanayisinden elde etmektedir. Kent halısı ve kilimi ile ünlüdür. Şeker Fabrikası'nın kurulmasıyla gelişme kaydeden Uşak, dokuma ve trikotaj alanlarında da faaliyet göstermektedir. Uşak küçük ve sınırlı imkanlara sahip bir şehir olsa da refah ve eğitim düzeyi yüksektir. Şehirden pek çok tanınmış isim çıkmıştır. Atatürk’ün eşi Latife Hanım da Uşak’ın köklü ailelerindendir.


 

Uşak’ta günümüz evlilikleri Anadolu kentlerinden farklı olarak daha az görücü usulüyle yapılmaktadır. Bazı evlilik adetleri bugün hala uygulanırken bazıları da terk edilmiştir. Geçerliliğini yitiren adetlerden biri, kayınvalide tarafından kızın olumsuz özelliklerinin tuhaf yollarla araştırılmasıdır. Buna göre, erkek annesi kız evinin temiz olup olduğunu anlamak için yere beyaz bir ip atar. Ağzı kokuyor mu diye kızı yanaklarından öper. İyi duyuyor mu diye kısık sesle bir şeyler sorar.


 

Uşak’ta evli çiftlerin sosyal aktivite adına yapabilecekleri sınırlı ama keyiflidir; şehirde en çok Atapark, Karun AVM ve Park Sineması tercih edilmektedir.