Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Siirt Anadolu ile Mezopotamya’nın buluştuğu “zirvede” kurulan dört yanı ırmaklarla çevrili bir şehridir. 310 binin üzerindeki nüfusunun büyük bir bölümü Kürtlerden ve Arap kökenli vatandaşlardan oluşmaktadır. 

Yılın her mevsimi doğası ayrı bir güzel olan Siirt, verimli toprakları, doğal ve şifalı Pervari balı, Siirt fıstığı, zivzik narı, et yemeği büryanı ve ülke çapında ünlü yün battaniyesiyle bilinir. Bu değerlerinden başka, türbeli, tarihi kale, cami ve köprüleri ile kaplıcaları görülmeye değerdir. Şehrin merkezinde mimari açıdan hayranlık bıraktıran 1129 yılında Selçuklular tarafından inşa edilmiş Ulu Camii mozaikleri ve işlemeleriyle büyüleyicidir.


  İstanbul’a göç edip evlenenlerin sayısı hayli fazla

 

Siirt modern yaşam ve evlilik konusunda yeterince ilerleyememiş bir Güneydoğu Anadolu şehirdir. Siirt Belediyesi’nin yaptığı bir araştırmada, 18 yaşından küçük kız çocuklarının evlendirme oranı yüzde 75’in üzerinde çıkmıştır. Kadınların sadece yüzde 17’si “severek” ya da “kendi rızasıyla” evlenmektedir. Araştırma şehirdeki çocuk gelinlerin ne denli çok olduğunu göstermesi açısından çarpıcıdır. Özellikle kırsalında evlilik ve aile hayatı konularında eğitimden yoksun kalan şehir, bunun sıkıntısını yine kendi içinde yaşamaktadır. İstanbul’a göç veren kentin halkı, büyük şehirlerde okuyup ya da iş kurup meslek sahibi olduktan sonra evlenerek hayatlarını yön vermektedir. Siirt’in evlilik ilişkilerinde sağlıklı gelişebilmesi için yatırımlara ve eğitime ihtiyacı vardır.