Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Hayatınızda romantik bir ilişkinin eksikliğini hissettiğiniz an arayışlarınız başlar. Sevgili bulma arayışı… Belki kendi başınıza, belki de bir yardımla olur bu arayış. Ve bir gün karşınıza öyle biri çıkar ki ayaklarınız yerden kesilir. O her şeyiyle size hitap ediyordur. Aradığınız aşkı bulduğunuzu düşünürsünüz. Hala aşık olabildiğiniz ve birinden bu kadar etkilenebildiğiniz için şükredersiniz. Yalnız önemli bir konu vardır: O da sizden hoşlanıyor mu? İçten içe beslediğiniz aşkınızdan haberdar mı? Duygularınız sel gibi akıp gitmiştir ama bu aşk tek taraflı olabilir.    Kabullenmek ve yola devam etmek zor mu?

 

Sevgili bulma yolunda karşılıksız aşka tutulmak aşkta başınız gelebilecek en kötü şey değildir ancak yıkıcı ve güven sarsıcı etkisi vardır. Yine de toparlanıp ayağa kalkmak mümkündür:


 

Öncelikle durumu kabullenmeniz gerekir. Çok üzücü bir şeyi kabullenmek hiçbir insan için kolay değildir; zamanla kolaylaşacaktır.


 

Başınıza gelenleri düşünüp kendinize acırsanız içinizdeki olumsuz duygularla başa çıkmakta zorlanırsınız. “Kabul etseydi ne güzel birlikte olacaktık” tarzı düşüncelerinizi tersine çevirip “Belki de beni mutlu edemeyecekti, belki de sandığım kadar uygun değiliz” düşünceleriyle kendinizi telkin edin.


 

Kendinize odaklanmak yerine başkaların dertlerine ortak olun. Kendinizden bir süre uzaklaşmak, dikkatinizi bu üzücü meseleye vermenizi engelleyecek ve size iyi gelecektir.


 

Son olarak onun ve kendiniz için en iyisini dileyin. Unutmayın birine nefret beslememek onu unutmanızı kolaylaştırır. Kendinizi daha iyi hissettiğiniz zaman yeniden sevgili bulma isteğiniz canlanacaktır. Bir önceki girişiminiz de sizi geliştiren bir deneyim olur...