Pembe panjur’da yer alan eşlestirme algoritması temellerini bilimsel karakter analizi envanterlerinden alır. Üyelik yaratma aşamasında üyelerin karakter analizi testine verdiği cevaplar doğrultusunda eşlestirme algoritması en uygun üyeleri seçerek eşlestirme yapar. Bu sistem sayesinde karakter analizi testini doğru ve eksiksiz olarak dolduran üye kendisine en uygun üye ile eşleşir.

Pembe panjur’da yer alan diğer bir özellik ise bütün üyeler arasinda arama yapılmasına izin verilmemesidir. Üyelerin gizliliğini korumak düşüncesiyle geliştirilen bu yöntem, eşlesen üyelerin dışındaki üyelerin birbirlerinin profillerini görme, mesaj yazma ve sitenin diğer uygulamaları ile birlikte bütün üyeler arasında arama yapma imkanını da ortadan kaldırmaktadır. Üye profilleri hiçbir arama motorunda yer almaz. Pembe Panjur’da oluşturulan her üyelik gizlidir.

ÜYE OLUN PEMBE PANJUR'UN
İŞE YARADIĞINI GÖRECEKSİNİZ

Site Turu

Gizlilik:

gizlilik

Pembe Panjur'da üyerimizin profilleri tamamen gizlidir, sitede üyeler arasında arama yapılamaz ayrıca üyelerin profilleri hiçbir arama motorunda da gözükmez. Sadece sitemizin bilimsel olarak eşleştirdiği üyelerin birbirleriyle görüşmesi mümkündür.

Bilimsel Eşleştirme:

Bilimsel Eşleştirme

Sistem sizin karakterinizi, kariyerinizi, eğitiminizi ve daha bir çok faktörü değerlendirir, ve bu analiz sonucunda size uygun üyeleri tespit eder. Bu analizdeki esas hedef bir ömür boyu birbirleriyle mutlu ve huzurlu yaşayabilecek kişileri eşleştirebilmektir.

Ciddi İlişki:

Ciddi İlişki

Pembe Panjur, birbirine bilimsel olarak uygun üyeler arasında ciddi, samimi ve dürüst bir ilişkinin başlamasına yardımcı olmayı hedefler. Sağladığımız hizmetin bütün basamakları bu ciddi ilişki hedefine yönelik tasarlanmıştır.

Güvenli:

Güvenli

Sitemize giriş esnasında bankalarca da kullanılan 256-bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılır. Ayrıca şifreleriniz de veritabanımızda tekrar şifrelenerek saklanır, dolayısıyla şifrelerin orjinallerinin bilinmesi imkansızdır.