Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Nevşehir İç Anadolu’nun küçük, tarihi ve doğası dillere destan bir şehridir. Ünlü Türk düşünürü Hacı Bektaş-ı Veli’nin bir zamanlar yaşadığı bu topraklar dünyanın tüm turistlerini çekebilecek kadar güzel ilçeleri bahar ve yaz aylarında dolup taşmaktadır. İlk adı Nyssa olan şehre bugünkü adını Damat İbrahim Paşa vermiştir. Farsça’da yeni anlamına gelen nev ile şehir sözcüklerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Tarihi M.Ö. 7000 yılına dayanan Nevşehir’de sayısız uygarlık yaşamıştır; Hititler, Medler, Asurlar, Persler, Sasaniler, Selçuklular, Karamanoğulları ve Osmanlı İmparatorluğu...    Şehrin iki yüzü

 

Bahar aylarında ayrı bir güzelliğe bürünen Nevşehir, yer altı kentleri, vadileri ve tarihi evleri ile bir açık hava müzesinin adeta insanların yaşadığı şehre dönüşmüş halidir. Yılın bu dönemlerinde sosyal hayat ve arkadaşlıklar başkadır. Nevşehirliler, sıcakkanlı ve yardımseverdir. Şehrin merkezi ile Göreme, Ürgüp, Avanos ve Uçhisar’dan oluşan turistik bölgesi farklılık gösterir. Merkezdeki düşünce yapısı biraz muhafazakardır, arkadaşlıklar ve özgürlükler kısıtlanmıştır. Ancak Nevşehir’in turistik yüzü arkadaşlık ilişkilerini biraz daha yaşanır hale getirmiştir. Nevşehir’e Almanya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden gelen yabancıların sayısı da az değildir. Tarihi evlerine hayran kalıp burada yaşamaya karar veren yabancılar yerli halkla kaynaşarak şehrin çehresini, sosyal ilişkileri, arkadaşlıkları değiştirmiştir.