Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Türkiye’deki en büyük toprak parçasına sahip olan Konya, 2 milyonun üzerinde insanın yaşadığı doğal ve tarihi güzellikleriyle benzersiz bir şehirdir. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve yeryüzünün en eski yerleşim birimlerinden biri olduğu bilinen Çatalhöyük Konya sınırları içindedir. Şehir, eski uygarlıklara başkentlik yapmış, Mevlana Celaleddin-i Rumi gibi büyük bir mutasavvıf ve düşünce adamını yetiştirmiştir... 

Roma İmparatorluğu zamanında adı imparator adlarına göre değiştirilen Ycconium, Conium, Conia, Konia vb. isimleriyle günümüze kadar gelen Konya, bugün tıpkı Kayseri gibi Türk ticaret ve sanayine yön veren şehirlerin başında gelmektedir. Konya’nın ihracat kapasitesi, sektörel çeşitliliği yaşam standartlarına da yansımıştır. Şehrin göbeğindeki iş merkezlerinde çalışanların önemli bir bölümü evlidir ve refah düzeyi orta veya yüksektir. Sanayi çalışanları da öyle…


  Gölleri yeter

 

İlçeler ve köylerde de evlilik baş tacı yapılmıştır. Evlenme çağına gelen Konyalı gençler çok beklemeden dünya evine girerler ve hayatlarına yön çizerler. Konyalılar şehirleri ne kadar gelişmiş olursa olsun eş bulma ve evlilik konularında geleneklerine ve İslami düşünceye sıkı sıkıya bağlıdır. Konya insanı ilişkiler konusunda muhafazakardır ve her duyguyu sınırında yaşamak ister.


 

Konya evli çiftler arasında paylaşımı artırıcı birçok imkan sunar. Bunun için başlı başına gölleri ve civarındaki mekanlar yeter. Ayrıca etli ekmek restoranları, nargile kafeleri ve kahvaltı salonları sosyal yaşamlarına renk katar.