Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > KONYA > KONYA EVLİLİK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Konya gibi. De ki hep seveceğim seni.
KONYA EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

KONYA EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Evlilik, her bireyin çoğunlukla mutlaka en az bir kere olmak üzere yaşadığı medeni bir durumdur. Evlilik yine her bireyin evlendikten sonra hayatının sonuna kadar içerisinde kalmak istemesi duygusunu geliştiren ve pekiştiren bir kurumdur.

KONYA EVLİLİK: BİR MEVLANA KENTİDİR

KONYA EVLİLİK: BİR MEVLANA KENTİDİR

Evlilik ve ailenin önemini çocuk sahibi olmanın duygusunu dünyadaki hiçbir duyguyla bağdaştıramaz ve aynı kefeye koyamazsınız. Hele ki o evlilik kurumu sağlam temellere oturduysa ve içerisinde sadakat, güven, sevgi ve saygı barındırıyorsa! Çoğunlukla her bireyin yaşamıyla ilgili olarak yaşadığı kaygıların en başında evliliğe giden adımlar ve evlilikle ilgili kararların endişesi vardır. Ancak, bu gibi endişeler karşınızdaki kişileri iyi tanıyarak ve evlilik olgunluğuna eriştiğinizde atlatılabilir hale gelecek ve bu sıkıntılardan uzaklaşılacaktır. Buradaki esas etken karşımızdaki kişiyi çok iyi algılama ve tanıyabilme yetisidir. Burada yaşanılan şehrin kolaylığı ve birlikte olabilme, insanların yozlaşmamış olması durumuda çok önemlidir.

GENÇ NÜFUSU VE EVLİLİK SİTESİ

GENÇ NÜFUSU VE EVLİLİK SİTESİ

İşte Konya ilimizde bu noktada önemli bir şehirdir. Çünkü Konya hem tarihi, hem dini ve felsefik yönü hemde şehrin içerisinde bulunan sosyal paylaşımların çok fazla olmamasından kaynaklı olarak herkezin birbirini iyi tanıdığı bir kenttir. Ancak son yıllarda genç nüfusun giderek çoğalması ve özellikle Konya’da bulunan Selçuk Üniversitesinin de yoğunlaşmasıyla birlikte gençler biraz daha dışa dönük ve sosyalleşme içine girmişlerdir. Sosyal ve eğitimli gençlerin birbirlerini anlayabilecekleri ve tanıyabilecekleri bir düzeyde olabilmesi ve aynı platformda buluşabilmesi çok önemlidir. Konya’da genellikle gençler üniversiteye yakınlığıyla bilinen ve Kampus adı verilen bölgeye takılıyorlar ve o bölgede her hafta yapılan haftalık eğlencelere katılıyorlar. Bu eğlenceler genellikle sadece okuyan gençler için değil aynı zamanda yörenin gençlerininde katıldığı eğlence noktasıdır. Ayrıca akşamlar Konya’da çok tercih edilen bir otel olan Rixos’ un içindeki Foga Bar’da ünlüleri zaman zaman ağırlamasıyla da çok sık uğranılan bir mekan özelliği taşıyor. Gündüzleri alışveriş merkezleri ve cafelerde olan gençler en çok alışverişden hoşlanıyorlar. Kültürel faaliyetler içinde bulunan gençlerse şehre gelen kısa tiyatro ve görsel sanatlar turnelerini izleme şansına da sahip oluyorlar. Bu kadar açılma ve kalabalık yaşamaya başlayan bir şehir olarak yapılan çoklu araştırmalara göre uzamanlarca belirlenen evlilik öncesi birliktelikler, en çok üniversite zamanında tanışan ve bu birlikteliklerinide evlilik ile sonlandıran gençler olarak belirlemişlerdir. Konya ilinde de bu durum aynı şekilde gençlerin yoğun olduğu bir şehir olmasından ötürü aynı durumdadır.

Pembe Panjur, Konya Evlilik, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Konya Evlilik, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Konya Evlilik, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Konya Evlilik, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Konya Evlilik, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Konya Evlilik, Nilay ve Cihan