Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Ankara olan yakınlığını gelişimi lehine değerlendiren Kırıkkale geçmişte, daha modern bir kent olarak bilinmekteydi, fakat şehir son yıllarda bu gelişimini sürdürmekte zorlanıyor. Bunun en büyük nedeni kentteki işsizliğin artması ve göçlerin başlaması. Bir dönemin Kırıkkalelileri, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlerde yaşamayı seçerken, Kırıkkale’ye yakın ama onun kadar gelişememiş şehirlerin insanları buraya göç etmiş durumda. Fakat tabii ki Kırıkkale’nin köklü aileleri arasında bu güzel şehri bırakmayıp sahip çıkanlar da var.    Daha genç insan, daha çok evlilik ve daha çok ev

 

Kırıkkale şimdilerde ekonomisini geliştirerek büyümeyi ve işsizlik sorununu azaltmayı hedefliyor. Son beş senedir yapılan yatırımlar hem şehrin yüzünü hem de ailelerin ekonomik gücünü değiştiriyor. İnşaat projeleri hızla devam ediyor ve dolayısıyla evlilik yapacak olan çiftlerin ev ihtiyacı için alternatifler doğuyor.


 

Klasik evliliklerin yapıldığı geleneksel bir kent olan Kırşehir, kendini yeniden oluşturma sürecindeyken genç nüfus ve öğrenci sayısı da artırıyor. Şehre okumak için gelenlerin çoğalmasıyla daha geniş maddi imkanlara kavuşan Kırşehir, bir yandan da değerlerini korumaya çalışıyor. Kırıkkale gelecekte daha fazla gencin evlenip çocuk yapacağı şehir olma yolunda umutlarını gençliğe bağlamış durumda.