Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Kırıkkale Orta Anadolu, Karadeniz ve Güneydoğu arasında kavşak konumunda yer alan, Ankara’dan koparak şehir olan, “Türkiye’nin silah merkezi” olarak tanınan ilidir. 275 binlik nüfusunun çoğunluğu şehirlerde toplanmıştır. Kırıkkale halkının çoğunluğu eğlenceyi seven, saygılı ve iyi niyetli insanlarından oluşur. Hem güzel yaşamayı hem de toplumsal değerleri bilir ve tanırlar. Arkadaşlık ilişkileri konusunda kapalı yapıları olsa da Kırıkkalelilerin önemli bir kısmı kadın erkek arkadaşlığını belli sınırlar içinde normal kabul ederler. 

Başta Ankara olmak üzere komşu şehirlerden öğrenci transfer eden şehrin tek üniversitesi Kırıkkale Üniversitesi, Başkent’ten gelen nitelikli akademik kadrosuyla fark yaratmaktadır. Üniversite ortamında arkadaşlık ilişkileri şehrin tutucu semtlerine göre daha rahat yaşanır.


  Vatan sevgisi had safhadadır

 

Savaşlarda en çok şehit veren şehirlerden biri olması nedeniyle vatan sevgisinin had seviyede olduğu Kırıkkale’de sosyal hayat sakin ve kendi halinde ilerler. Tabiat parkları ve mesire alanları yaz aylarında Kırıkkalelilerin uğrak yerleridir. Üniversitenin bahar şenliklerinde amatör grupların konserleri ilgiyle izlenir. Yahşihan’da bulunan Podium Alışveriş merkezi, kafeleri, restoranları ve sinemasıyla şehrin sakinlerini ağırlar. Kırıkkale’ye dışarıdan gelenler için ise Silah Müzesi, Sulu Mağara, Taş Mektep ve tarihi evler Kırıkkalelilerle turistlerin kaynaştığı noktalardır.