Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Türkiye ormanlarının 6’da birine sahip olan, Küre ve Ilgaz dağlarıyla ünlü yeşil bir Karadeniz şehridir Kastamonu. Tarihi M.Ö. 4.yüzyıla dayanır; Hititlerden Romalılara ve Osmanlılara kadar uzanan tarihinde, Kurtuluş Savaşı sırasında kahramanlıkları unutulmazdır. Kastamonu savaşta toprakları işgal edilmemesine rağmen 5 binin üzerinde şehit vermiştir. Çanakkale Savaşı’nda Çanakkale’de erkek kalmadığı için bölgeye asker gönderen ve en fazla şehit veren ildir. Küre ilçesinin Ersizlerdere Köyü, savaşta erkeklerini yitirdiği için bu ismi almıştır.    Gece hayatı…

 

Bu tarihin mirasçıları Kastamonulular, dedeleri gibi özverili, sevecen ve samimi bir halktır. Ancak muhafazakarlık şehrin geneline hakimdir. Dostluğa önem vermelerine karşın kadın erkek arkadaşlığında biraz kısıtlayıcıdırlar. Örneğin gençlerin el ele rahat dolaşamayacağı yerleri vardır. Gece hayatı da yok denecek kadar azdır.


 

Öte yandan Kastamonu sanattan ve edebiyattan zevk alan kişiler için ideal bir şehirdir. Arkadaşlık ilişkilerinin, dayanışmanın en güzel biçimde anlatıldığı “Hababam Sınıfı” romanının yaratıcısı yazar Rıfat Ilgaz’ın evi Kastamonu’dadır. Kent Behçet Necatigil ve Oğuz Atay gibi büyük edebiyat adamlarını da yetiştirmiştir. Sürekli gelişim içinde olan şehir restore edilen yapılarıyla tarihini koruyabilmiştir. Mimar Vedat Tek Kültür ve Sanat Merkezi’nde Şapka Müzesi, Bez Bebek Müzesi, ahşap eşyalar sergisi ve bahçesinde güzel sanatlar öğrencilerinin yaptıkları tasarımları şehrin yaratıcı yönünün en güzel örnekleridir ve sanat arkadaşlıklarına ilham kaynağıdır.