Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Doğunun en medeni ili… Karın en yakıştığı şehir… Orhan Pamuk’un “Kar” romanını yazdığı ve bu gelişmeden sonra dünya sinemasının dikkatini çeken bir kültür sanat merkezi… Panoramik manzarasına doyum olmayan kalesi, Ani Harabeleri, çok özel mutfağı ve daha birçok özelliğiyle Kars, Doğu Anadolu’nun diğer illerinden çok farklıdır. 

Karslıların büyük bölümü tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Kars gelişmiş; okuryazarlık oranı yüksek, ancak işsizlik nedeniyle göç veren bir şehirdir. Son yıllarda sanayisiyle kalkınan şehir, evlilikler için Türkiye’nin en romantik illerinden biridir. M.Ö. 9000 yılına dayanan tarihi geçmişi, insanları, zengin kültürü ve doğasıyla kendini hayran bıraktırır. Bir Kafkas şehir olan Kars, Anadolu illerinden daha gelişmiş olması nedeniyle, evlilik hayatını kolaylaştırır. Lüks otelleri, alışveriş merkezleri, bowling salonları, restoranlarıyla mahrumiyet bölgesi olmaktan çok uzaktır. Şehrin Ruslar tarafından inşa edilen altyapısı şehirde hayatı kolaylaştırmaktadır. Karslı ailelerin geçim kaynağı olan ve şehrin sembollerinden biri haline gravyeri ve balı da dünyaca ünlüdür.


  Evli çiftlerin sosyal yaşamı

 

Karslılar çok farklı etnik kökenden gelmekle birlikte barış içinde yaşarlar. Birbirlerine karşı saygılı, hoşgörülü, cömert, nazik ve yardımseverlerdir. Evliliklerde de genellikle bu yaklaşım gözlenir. Şehirde evlenme yaşı 15 ile 23 arasında değişir. Anadolu gelenekleri evlilik konusunda da geçerlidir. Görücü usulü ile yapılan evliliklerde kızın gönüllü olması önemsenir.


 

Karın eksik olmadığı şehirde evli çiftlerin yaptıkları pek çok aktivite vardır; Kars çayının kenarında oturmak, Sarıkamış Kayak Tesisleri’nde kayak yapmak, Ani Harabeleri, Çıldır Gölü, 12 Havariler Kilisesi’ni gezmek ve restoranlarında kaz eti, haşıl, hıngel, piti, hokkiri, ekmek aşı, kovut tatlısı, umaç helvası gibi nefis Kars yemeklerini yemek… Karslıların sosyal hayatı zengin, aile hayatları değerlidir.