Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Selanik ve Yunan adalarından mübadeleyle getirilen Rumların yıllardır yaşadıkları yer olan Karaman, İç Anadolu bölgesinin güneyinde, önemli bir ticaret, kültür ve sanat merkezidir. Geçmişi M.Ö. 8000 yılına dayanmaktadır ve birçok uygarlığa kucak açmıştır. 

238 binlik nüfusa sahip olan kent, yeraltı şehirleri, mağaraları, inanç merkezleri gibi turistik cazibe unsurlarını yanı sıra yaylaları, eşsiz el sanatları ve elbette koyunuyla ünlüdür. Sanayi ve tarımla ekonomisini ayakta tutan kent, işsizlik sorunu yaşamamakla birlikte, işgücü bulma sıkıntısı çekmektedir... Türkiye’nin bisküvi kenti olarak bilinen Karaman’da maddiyat evliliklerin önünde engel teşkil etmez. Ancak eğitim Karamanlı ailelerin önceliği haline gelmiştir. Aileler, daha iyi olanaklara sahip olabilmesi için çocuklarına evlilikten önce eğitimin önemini aşılarlar. Bu da bölgedeki evlilik yaşını büyütmüştür.


  Evli çiftler boş zamanlarını komşu illerde değerlendiriyor

 

Karaman’da yuva kuran çiftlerin en önemli sosyal aktiviteleri, yakın şehirlerde yaptıkları kısa tatillerdir. İncesu Mağarası’nın, Bin Bir Kilise’nin, Karaman Kalesi’nin, Tartan Evi’nin görkemini seven Karamanlılar en çok Konya’ya, Mersin’e ve Antalya’ya gitmektedir.