Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

İsmi “Kara çalılık” anlamına gelen Karabük, bir zamanlar Hitit, Frig ve Roma uygarlıklarının yerleşim yeri olarak kullanmıştır. Türkiye'nin en zengin orman varlığının bulunduğu Karabük, aynı zamanda etrafında çevrilmiş dağlarıyla eşsiz bir coğrafyaya sahiptir. Her ormanı, her şelalesi ve kanyonu görülmeye değerdir.    Arkadaşlıklar özgürce yaşanır

 

Karabük adıyla özdeşleşmiş iki güzellik vardır: Tokatlı Kanyonu ve tarihi Safranbolu evleri. Gerçek bir doğa harikası olan Tokatlı Kanyonu, Karabüklü gençlerin çok sevdiği ve sahiplendiği bir yerdir. Gece ayrı güzeldir, karla kaplıyken apayrı… Sincaplarla yürüyüş yapmak çok keyiflidir. Safranbolu evleri ise korunmuşluğu, lüksü ve temizliği bir arada sunar. Bugün Safranbolu’ya Karabük de dahil Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden birçok çift gelmektedir. Duygusal arkadaşlıkların yaşanabileceği en sıcak yerlerden biridir bu evler.


 

Karabük, ayrıca doğa sporlarına elverişli bir coğrafyaya sahiptir. Burada kamp ve trekking gibi keyifli aktiviteler yapılmaktadır. Gelişimi hızla ivme kazanan bir şehir olan Karabük, üniversitesiyle de şehre canlılık katmıştır. Şehir olanaklarıyla gençlere keyifli bir ortam sunar. AVM'leri, tiyatro salonları, spor salonları ve sinemaları Karabüklü gençlerin arkadaşlık ilişkilerini güçlendirmektedir.