Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Kahramanmaraş, Doğu Akdeniz’in illerinden biridir ama genel bir yanılgıyla Güneydoğu ili zannedilir, aynı zamanda Güneydoğu illerine de benzer. Merkezi Ahir Dağı eteklerinde bulunan kentte genel olarak Akdeniz iklimi görülür. 1,1 milyon insanın yaşadığı Kahramanmaraş, Kurtuluş Savaşı’ndan sonra istiklal madalyası alarak “Kahraman” unvanını kazanmıştır. Eski çağlardaki adı ise Markasi olan Maraş, Karacaoğlan, Aşık Mahzuni Şerif, Necip Fazıl Kısakürek, Tahsin Yücel, Metin Kaplan, Serdar Bilgili gibi her alandan büyük ve ünlü insanlar yetiştirmiştir.    Trabzon caddesi arkadaşlıkların buluşma noktası

 

Sayısız edebi esere konu olan Maraş insanı; temiz cana yakın, modern, biraz da muhafazakardır. Arkadaşlıkları sağlamdır, toplumsal ve ahlaki değerlere önem verir. Maraş’ta romantik arkadaşlıklar şehrin gelişmiş semtlerinde biraz da olsa yaşanabilir. Maraş’ın en büyük ve işlek caddesi Trabzon Caddesi ve Bulvarı arkadaşlıkların buluşma noktasıdır. Bunun dışında Piazza, Kapalıçarşı, Arnelia Alışveriş Merkezi ve sineması da Malatyalıların sosyal hayatlarında önemli yer tutan mekanlardır.


 

Kahramanmaraş denilince akla ilk olarak dövme dondurması gelir. Dünyanın hiçbir yerinde bu tarz bir dondurma yoktur ve bu tat Maraşlıların adeta yaşam tarzı olmuştur. Arkadaşlık yapılan hemen her mekanda dondurma yemek adettendir.


 

Maraşlı halk kahramanı Sütçü İmam’ın adının verildiği şehrin tek üniversitesi Maraşlı gençlerin severek okuduğu eğitim kurumudur. Büyük bahçeleri, akademik kadrosu ve donanımıyla dikkat çeker. Üniversite gençliği bilimsel geziler ve gönüllü çalışmalarla hem eğitimlerini pekiştirmekte hem de arkadaşlık ilişkilerini geliştirmektedir.