Dikdortgen Slogan
Daire Slogan
 En az 6 harf
Zaten Üye Misiniz?
Slogan
Orta Cizgi

İSTANBUL'DA

YAŞAYAN ÜYELERİMİZLE TANIŞIN
Pembe Panjur, başka hiçbir Türk Internet sitesinde olmayan özelliğiyle size ne kadar mesafede yaşayan üyelerle tanışmak istediğinizi seçmenize imkan tanır. Üye olurken size "30 km"den yakın üyelerle tanışmak istediğinizi belirtirseniz o zaman size bu seçiminize göre üyeler gösteririz. Örneğin Büyükçekmece'de yaşayan bir üyemiz 30km'den yakın mesafede yaşayan üyelerimizle tanışmak istediğini belirtirse o üyemize Kartal'dan üyeler önermeyiz. Pembe Panjur'da üyeler ayrıca sosyo-ekonomik ve kişilik uyumu temelinde birbirleriyle tanıştırılır. Bu sayede uzun ömürlü ve sağlıklı ilişki için gerekli koşulların sağlandığına emin olunur.
Yatay Çizgi
MUTLU VE SAĞLIKLI BİR İLİŞKİ İÇİN SADECE BEŞ ADIM. 
Beş aşama
Yatay Çizgi
ÜCRETSİZ  KİŞİLİK TESTİ
Pembe Panjur her üyesine ücretsiz ve bilimsel karakter analizi hizmeti sunar. Üyelik aşamasında sorulan 120'nin üstünde soruyla bilimsel olarak üyenin dört önemli karakter eksenindeki yeri belirlenir ve cevaplarına göre üyeye kişisel bir rapor sunulur. Bu rapor hem kişiliğinizin analizini yapıp size uygun eş adaylarını karşınıza çıkartır hem de size yaşamınızda ilişki anlamında doğru adımlar atmanızı sağlar.

Dikey Çizgi
İSTANBUL'DAN  SİZE UYGUN KİŞİYLE TANIŞMANIN ÖNEMİ:

  • Sık görüşmeniz daha kolay olur.
  • Birbirinizi daha iyi tanıma fırsatı yakalarsınız.
  • İlişkinizi hızla ileri aşamalara taşıyabilirsiniz.
İstanbul
Küçük Çizgi
PEMBE PANJUR'A HEMEN ÜYE OLUN, KİŞİLİĞİNİZE UYGUN SAĞLIKLI BİR İLİŞKİYE BAŞLAYIN!
Küçük Çizgi
KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR  BİLİMSEL EŞLEŞTİRME
Pembe Panjur'un bilimsel eşleştirmesi herkese aynı "sistemi" uygulamaz. Siteye üye olurken pek çok soruda size aradığınız kişide nelere önem verdiğinizi sorarız. Eğitim, ekonomik durum, fiziksel görünüm ve daha pek çok özelliğin sizin için önemini belirtebilirsiniz. Bu sayede bilimsel eşleştirme sistemimiz "Size Özel Bilimsel Eşleştirme" yapar tam aradığınız kişileri size gösterir. Pembe Panjur'da gizlilik önceliklidir dolayısıyla bütün üyeler arasında arama yapılamaz.
ÜYE OLUN VE SİZE UYGUN KİŞİNİN PROFİLİNİ
ÜCRETSİZ GÖRME ŞANSINI YAKALAYIN
2010 Pembe Panjur. Tüm Hakları Saklıdır. 

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!