Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > İSTANBUL > İSTANBUL ARKADAŞLIK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela İstanbul gibi. De ki hep seveceğim seni.
İSTANBUL ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

İSTANBUL ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Vefa Lisesi, Kabataş Lisesi, İstanbul Lisesi (herkesin aşina olduğu adla İstanbul Erkek Lisesi), Galatasaray Lisesi, bu okulların ortak bir özelliği vardır. Hepsi ünlü liselerdir, hepsi İstanbul’dadır ve hepsi arkadaşlıklarıyla anılırlar. Televizyonlarda, basında yapılan söyleşilerde, çeşitli panellerde sanat, siyaset, edebiyat vs. alanlarda ünlü kişilerin, bu arkadaşlıklardan dem vurmaları İstanbul okullarındaki arkadaşlıkların önemini anlatır.

İSTANBUL ARKADAŞLIK: İSTANBUL’DA ARKADAŞ MI ARIYORSUNUZ?

İSTANBUL ARKADAŞLIK: İSTANBUL’DA ARKADAŞ MI ARIYORSUNUZ?

Her ne kadar zıt kutuplarda olurlarsa olsun yıllardır süregelen bu arkadaşlıklar, tarafları her zaman için birbirlerine saygılı, sevecen olmalarını sağlamıştır. Bu arkadaşlıklardan, dostluklardan mutlu beraberlikler, mutlu evlilikler oluşmuştur. Zaten demez miyiz, evliliğin temelini sağlam arkadaşlık ve sağlam dostluk oluşturur diye. İstanbul Arkadaşlık bir yaşam biçimi olduğundan, oluşturduğundan İstanbul arkadaşlığı, dostluğu diğer arkadaşlıklar, dostluklar gibi değildir kötü anılardan etkilenmez. Temeli sağlam olan İstanbul arkadaşlığı, uzun yıllar boyunca sürer. İstanbul’un bazı mekanları, özellikle meyhaneleri bu arkadaşlıkların cansız şahitleridir. Yıllardır haftanın belli günleri İstanbul meyhanelerinde, barlarında arkadaşlıklarını idame ettiren bu küçük topluluklar ancak arkadaşlık şemsiyesi altında yaşam bulmaktadırlar. Neden özellikle İstanbul Arkadaşlık? Çünkü İstanbul’a samimiyseniz, İstanbul Arkadaşlık sizi içine çeker, özümser, size arkadaşlık eder, yarenlik eder. Samimiyseniz kırmazsınız, kıramazsınız arkadaşlarınızı, İstanbul’un arkadaşlığını, sevgisini. İstanbul sizi yapayalnız yaşatmaz. Yalnızım dediğiniz anda yanı başınızdadır İstanbul, arkadaştır sizin yalnızlığınıza. Karamsar olmanıza izin vermez, çeker alır sizi siyahların içinden, keyiflendirir sizi.

İSTANBUL ARKADAŞTIR SİZİN YALNIZLIĞINIZA

İSTANBUL ARKADAŞTIR SİZİN YALNIZLIĞINIZA

Şehvete boğar, açlığınızı giderir. Doyumsuzluğunuzu sözlüğünüzden çıkarır. Sırtınızı sağlama almış bir cengaver olursunuz, arkadaşlığına güvenirsiniz, cesaretiniz artar onunla birlikte, üstesinden gelirsiniz başarısızlıkların. Yeniden başlayabilirsiniz İstanbul ile birlikte. Merdivenin son basamağına kadar sizinledir. Yoruldum demez, bıktım demez, pes ediyorum demez, inadına yüreklendirir İstanbul’un arkadaşlığı. Tek bir sıkıntısı vardır İstanbul’un yanınızda götüremezsiniz, arkadaşlığınızı kendi içinde yaşamak ister. Ama, arkadaşlığını ara sıra hatırlayacağınızı bildiği için anılarınızda saklamanıza da ses çıkartmaz.

Pembe Panjur, İstanbul Arkadaşlık, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İstanbul Arkadaşlık, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, İstanbul Arkadaşlık, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İstanbul Arkadaşlık, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, İstanbul Arkadaşlık, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, İstanbul Arkadaşlık, Nilay ve Cihan