Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Saymakla bitmeyen kaleleri, Amonos Dağları, Amik Ovası, yayla geleneği, İskenderun Limanı ve çarşılarıyla ünlü Hatay’ın bir liman şehridir. Tarım, hayvancılık, dericilik, madenciliğe dayalı ekonomisi 1,5 milyon Hataylının geçimini sağlamaktadır. Zengin yemek kültürü ise şehri dünyaca ünlü hale getirmiştir. 

“Aşka giden yol mideden geçer” sözü Hatay için söylenebilir. Bir Hataylıyla evli olmak, neredeyse hiç aç kalmamak, hatta ziyafetin ne olduğunu görmekle eşdeğerdir. Hatay mutfağı uzun yorucu ve zahmetli olması nedeniyle genç nesil tarafından çok tercih edilmemekle birlikte, Hataylı ailelerin vazgeçilmezidir. Yemeklerde kullanılan malzemeler ülkemizin her yerinde bulunmaz. Belli başlı lezzetleri arasında; kağıt kebabı, belen tavası, tepsi kebabı, Hatay tava, ciğerli catlak kebabı, içli köfte, Hatay Oruk, kaytaz böreği, humus, zahter salatası, katıklı ekmek, keşkek, yoğurt aşı, sembusak, tuzda tavuk ve künefeyi saymak mümkündür.


  Düğün için tercih edilen günler

 

Hatay’ın merkezinde evlilikler tanışmayla veya severek yapılır, kırsalda ise genellikle görücü usulü yaygındır. Hataylılar düğün için herhangi bir gün yerine Perşembe ve Pazar günlerini seçer. Bu günlerin uğuruna inanırlar. Hatay toprağının bereketi, bolluk sağlar, hayatı kolaylaştırır. Bu nedenle Hatay’da evlilikler mutlu ve uzun ömürlü olmaya adaydır...