Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Harşit Çayı’nın oluşturduğu dar bir vadide kurulan Gümüşhane, gümüş yatakları ve İpekyolu’nun üzerinde yer alması nedeniyle yüzyıllardır değerini korumuştur. Geçmişinde Makedonya, Roma, Bizans ve Osmanlı’nın etkisini barındıran şehir, maden işleme sanatıyla ünlüdür. Ormancılık, tarım ve hayvancılık şehrin geçim kaynağıdır. Zigana, Çakırgöl kış sporları merkezi, Karaca Mağarası, Sadak antik kenti, İmera Manastırı, Tomara Şelalesi, Limni Gölü, Santa Harabeleri, Canca Kalesi, Gümüşhane Konakları ve Örümcek Ormanları da şehrin gözde yerleridir. Bölgenin en sevilen lezzetleri ise pestili ve kömesidir.    Zengin değiller ama…

 

Gümüşhane’de pestil üreticilerinin dışında çok fazla fabrika kurulmamıştır. Şehir Trabzon ile bağlantısı sayesinde eksikliklerini gidermektedir. Öte yandan Gümüşhane’nin üniversitesi hem gelir ve istihdam yaratmış, hem de gelişmesine vesile olmuştur. Şehir Türkiye’nin hızlı kalkınan şehirlerinden biri olarak gösterilmektedir.


 

Gümüşhaneli aileler ekonomik olarak çok donanımlı olmasa da evliliklere değer verirler. Gümüşhane insanı tutucu ve kapalı bir yapıya sahiptir. Evliliklerde de aynı dünya görüşüne sahiptirler. Erkeklerinin uysal ama aynı zamanda kıskanç mizaçları olduğu iddia edilir ve eşlerine çok değer verdikleri öne sürülür.