Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > GAZİANTEP > GAZİANTEP ARKADAŞLIK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Gaziantep gibi. De ki hep seveceğim seni.
GAZİANTEP ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

GAZİANTEP ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Gaziantep, bugün Türkiye’ nin belli başlı en güzel şehirlerinden biridir. Bu güzelliği tarihi dokusu, kentsel özellikleri ve tabiî ki tarih kokan mutfağından gelir. Gaziantep denilince ilk akla gelen hepimizin çok sevdiği hatta isminide bu kentten alan Antep fıstığıdır.

GAZİANTEP ARKADAŞLIK: ANTEP FISTIĞI GİBİ ARKADAŞLIK

GAZİANTEP ARKADAŞLIK: ANTEP FISTIĞI GİBİ ARKADAŞLIK

Gaziantep, bir çok şehrimiz gibi kendi içerisinde kalmış, farklı şehirlerde okunulsa bile bir çoğunun memleketlerine geri dönerek yaşamlarını kurmuş bir halk yapısına sahiptir. Bu nedenle de bu gibi şehirlerde arkadaşlıklar genellikle çok daha köklü ve çok daha eskidir. Arkadaş diyince insanlar sosyal varlıklar olduğundan yaşamlarınıda yalnız geçiremezler. Bu nedenle her kişinin bir arkadaşa özellikle oımuzunu yaslayacağı iyi bir arkadaşa ihtiyacı vardır. İyi bir arkadaş, önce arkadaşlık nedir diye düşünüp anlamını bilerek hareket edebilen ve sağlam ilişkiler kurabilendir. İyi bir arkadaşlık içerisinde her zaman değerlerine sahip çıkmak vardır. Dost, her zaman yapılan iyiliği unutmadan ve yapılanın karşılığını beklemeden ve her ihtiyaç olduğunda orada olunması gereken en birincil kişi olarak var olabilendir. Gaziantep gibi bir çok şehrin arkadaşlık açısından en büyük özelliği yukarıda da belirttiğimiz gibi yerleşimin eski olması ve değişimin çok fazla olmamasından kaynaklanıyor. Öyleki; Gaziantep’te yaşayan halkın çoğu aynı okullara gidiyor, aynı sosyal çevrelerde bulunuyor ve en önemlisi de Gaziantep’te genellikle mülkler ebeveynlerden evlatlara geçiyor ve bu nedenle herkez birbirini yakından tanıyor ve ilişkilerini bu şekilde büyütüyorlar. Ama en önemlisi bu gibi kentlerde, bugün büyük metropollerdeki gibi yaşam zaman kaybına uğramıyor, kopukluklar çok fazla meydana gelmiyor ve yaşam stresiyle hayatın içerisinde ciddi kayboluşlar olmuyor.

GAZİANTEP ARKADAŞLIK: TÜRK DAMAK TADINA KATTIĞI LEZZETLERDİR

GAZİANTEP ARKADAŞLIK: TÜRK DAMAK TADINA KATTIĞI LEZZETLERDİR

Bu yüzden iyi bir arkadaş aileniz gibidir ve bulunduğunda da asla bırakılmaması gereken bir ilişki türüdür. Çünkü yaşamsal değerler ciddi anlamda sarsılırken zaten zor olan hayatın içersinde destek olarak her zaman yanımızda ve yakınımızda iyi bir dosta her zaman ihtiyaç vardır. Ancak asıl olan sadece arkadaşlık kurmak değildir elbetteki , asıl olan bu arkadaşlıklar için emek vermek ve geliştirmek en önemliside kaybetmemektir. Kişiler hissettikleri birçok duygunun içerisinde arkadaşlık kavramıyla ayakta durmayı başarırlar. Zor olan bu hayatta tanıştığımız ölüm, aşk acısı, yalnızlık, yoksulluk gibi bir çok acının içerinde bizlere yol gösterici olabildikleri gibi sevincin, mutluluklarında yanında olarak paylaşırlar. Gaziantep gibi orta ölçekli şehirlerde arkadaşsız kalmanız gibi bir durum çok söz konusu değildir çünkü şehrin yapısı gereği buradaki herkes birbirini tanıyan bilen insanlardan oluşmaktadır. Özellikle gidilen alışveriş merkezlerinden, restorantlara kadar herkez mutlaka tanıdık yüzler görür, karşılaşır sohbetine kaldığı yerden devam eder. Bu şehrin en bilinen özelliği Türk damak tadına kattığı lezzetlerdir. Burada gidilen akşam yemekleri ve o akşam yemekleri eşliğinde edilen dost muhabbetlerin yerini ne tutabilirki! Burada genç nüfusun çoğunluğu açılan bowling salonları ve kafelerde zaman geçirir boş zamanlarında ise bu gençler kültürel faaliyetlerde kendilerini gösterirler. Bu konuda oldukça faal bir kitleye sahip olan ilde zaten zaman zaman amatör oluşumlarla gösteri sanatlarıda yapılır. Bu gibi sosyal aktivitelerle arkadaşlık kuran , tanışan bir çok genç bulunmaktadır.

Pembe Panjur, Gaziantep Arkadaşlık, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Gaziantep Arkadaşlık, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Gaziantep Arkadaşlık, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Gaziantep Arkadaşlık, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Gaziantep Arkadaşlık, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Gaziantep Arkadaşlık, Nilay ve Cihan