Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > EVLİLİK > EVLİLİK SİTELERİ
Bir şehir gibi ol. Mesela İstanbul gibi. De ki hep seveceğim seni.
EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Batı ülkeleriyle kıyaslandığında evliliğin Türkiye’de insanların hayatında çok daha önemli bir yer aldığını söylemek mümkün. Geleneksel değerlerimizin hala canlı olması, aile kavramının önemi, çocuk severliğimiz ve dini inançlarımız şüphesiz bunu etkilemektedir. Gençlerin evlenme yaşı önceki senelere nazaran artmasına rağmen hiç evlenmemeyi tercih edenlerin sayısı oldukça düşük. Mutlu bir evlilik ve çocuk sahibi olarak bir aile kurmak, çoğu gencin en büyük hayalidir.

EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

O önemli gün geldiğinde ise Türkiye’de ne şekilde ve hangi gelenek ve adetler uygulanarak evlenildiği konusunda bölgelere ve aile içerisindeki yapıya göre çok büyük farklılıklar görülmektedir. Kimi çiftler 3 gün 3 gece süren coşkulu ve kalabalık köy düğünüyle evlenmeyi hayal eder. Kimileri ise ekonomik nedenlerden dolayı nikah dairesinde evlenmekle yetinmek zorunda kalırlar. Bazı çiftlerse geleneksel düğünlerdeki kalabalığı ve şaşaayı tercih etmeyip, yanlızca en yakın çevrelerini davet eder ve sakin bir düğün yemeğinden sonra egzotik bir ülkeye balayına çıkmayı tercih eder.

EVLİLİK SİTELERİ

EVLİLİK SİTELERİ

Geleneksel evlenme ritüellerimize, daha sakin ve sade bir töreni tercih edenlerin sayısının artmasıyla beraber yeni gelişen bazı kutlama şekilleri de eklenince Türkiye, evlilik törenleri konusunda belki de en renkli mozaiğe sahip ülkelerden biri haline geliyor. Şekil ne olursa olsun, ülkemizde çoğu bekar insanın mutlaka bir gün o veya bu şekilde evlenmek istediği kesin. Peki siz de hayatınızda yeni bir dönem açmaya hazır mısınız? Pembe Panjur sayesinde mutluluğu yakalamak ve hayatınızın insanını bulmak artık çok kolay. Sizi tamamlayan o özel insanı ararken artık arkadaş çevrenize, iş yerinize veya iyi niyetli bir teyzenin size uygun bir eş bulmasına bağlı değilsiniz. Bilimsel araştırmalara dayanan kişilik analiz testi ve ayrıntılı arama kriterleri sayesinde beklentilerinize cevap verecek ve sizi mutlu bir evliliğe götürecek insan çok yakınınızda! Pembe Panjur hayalinizdeki insanı bulmanızda ve yeni ufuklara yelken açmanızda bol şanslar diler!

Pembe Panjur, Evlilik Siteleri, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Evlilik Siteleri, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Evlilik Siteleri, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Evlilik Siteleri, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Evlilik Siteleri, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Evlilik Siteleri, Nilay ve Cihan