Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Evlilik aile olabilmek amacıyla bir araya gelen iki insanın attığı imza, girdiği kapıdır. Evliliğin ateşleyicisi kimi zaman aşktır, kimi zaman koşullar, kimi zaman da mantık… Mutlu evliliğin tek bir formülü yoktur; derin sevgi, uyum, arkadaşlık ve ortak hedefler mutluluğun anahtarı sayılabilir ancak garantisi değildir. 

Evlilik, ailesinden ilk kez kopan her genç kadın ve erkek için hem mutlu hem de buruk duygular yaratır. “Hem ağlarım hem giderim” sözü buradan gelir. Yeni eşyalarla süslenmiş ve sevdiğiniz insanla dolu bir ev içinde olsanız bile evliliğe hemen adapte olamamanız normaldir. Zira başlangıçlar daima zordur. Ezber bozulmuştur bir kere. Anne babanızın sıcak kucağından ayrılmanın acısıyla sevdiğiniz insanla yaşamanın sevinci birbirine karışmıştır. Hatta aileden kopmak yeni evli insanlarda depresyon nedeni bile olabilir. Yıllarca yaşanan mekanın değişmesi bile mutsuzluk kaynağı olabilir. Balayı ise her zaman adı gibi geçmeyebilir. Bir ömür birlikte durmaya çalışan iki insanın ilk sahneye çıkışı, ilk provasıdır balayı... Heyecan ve büyük mutluluk getirebileceği gibi hayal kırıklıkları da getirebilir. Bu nedenle evlilik dönemecinde çiftlerin yaşadıkları gel gitlerde birbirlerine karşı anlayışlı olmaları ve beklentileri masalsı bir seviyeye çekmemeleri önemlidir.


  Neticede evlilik, evliliğin tanımını çok iyi yapan birinin bile anlatmakta yetersiz kaldığı, içindeyken bizzat yaşayanların anlatabileceği bir deneyimdir.