Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > EVLİLİK > EVLENMEK İSTİYORUM
Bir şehir gibi ol. Mesela İstanbul gibi. De ki hep seveceğim seni.
EVLENMEK İSTİYORUM DİYEBİLMEK İÇİN EVLİLİĞE İNANMAK GEREKİR

EVLENMEK İSTİYORUM DİYEBİLMEK İÇİN EVLİLİĞE İNANMAK GEREKİR

Önce, evlenmek istiyorum diyebilmek, evliliğin gerçekliğine inanmak evlenmeye adım atmak için çok önemli bir başlangıçtır. Çünkü bir gün en az kendimiz kadar mutlu etmek istediğimiz bir kişi mutlaka buluruz. İnsanlar, özelliklede evlenmek istiyorum diyebilenler, her zaman çeşitli yollara başvururlar. Bu yollardan en bilineni şüphesiz internette eş arama yöntemidir. Bugüne kadar bir çok kişinin tanışarak evlenmesine vesile olan bu siteler, bugün hayatın farklılaşarak günden güne kısıtlı hale gelmesinden ötürüde oldukça revaçtadır. Ancak pek çok insan bu durumun tam tersi olarak evlenmek istiyorum kelimelerini yan yana getirmeye bile korkarlar. Uzmanlara göre bu durumun nedeni ya boşanmış bir ailenin çocuğu olunması ya da çevrelerinde iyi bir evlilik görememeleridir. Aslında bakılacak olursa potansiyel olarak çevremizde yaratabileceğimiz mutlu aşklarda vardır. İş ki biraz gönül gözümüzü açık tutarak hayata ve insanlara bakabilelim. Evlenmek istiyorum siteleri ve aynı konseptte olan evlilik platformları da bu konuda oldukça ciddi seçenekler sunarak beklide bize seçme şansı yaratıyorlar.

EVLENMEK İSTİYORUM DİYEN KADIN VE ERKEKLER

EVLENMEK İSTİYORUM DİYEN KADIN VE ERKEKLER

Evlenmek isteyen kadın ve erkeğin, evliliğin kendilerine ne ifade ettiğini iyi bilmeleri gerekmektedir. Bu sayede nasıl bir hayat yaşayacaklarına karar verecek ve bu doğrultuda kendi yaşamlarına yön verebilecekler ve ancak bu sayede evliliğin sorumluluğunu taşıyabilecek ve devam ettirebileceklerdir. Sadece mahalle ve aile baskısıyla kurulan evliliklerden hiç söz etmiyoruz çünkü bu evlilikler çoğu zaman, sonunda ayrılığıda beraberinde getiriyor. Bu durumdan uzak durabilmek için önce kendi irademizle sonra evliliğin bize ne ifade ettiğini iyi bilerek davranmakla aşabiliriz. Türk toplumunda aile olmanın kutsallığı diğer toplumlara göre tartışmasız çok daha önemli bir boyuttadır. Bu açıdan bakıldığında evlenmek ve yuva kurmak, yetişkin ve sorumluluk alabilecek potansiyeli olan her bireyin en doğal hakkıdır. Kendi hayatımızı kendi ellerimize alıp kararlarımızı kendimiz verecek duruma geldiğimizde bizi en çok hayata karşı güçlü kılacak şey mutlu bir yuvadır. Ayrıca evlenmek istiyorum diyen bir çok bireyinde hayatı bu şekilde düzene girmiş ve hayata daha dolu olarak bakmayı öğrenmiş olacaktır. Hayatın bize verdiği bir çift olma hediyesini en güzel şekilde kullanmanın en önemli yolu olan evlilik müessesesini kurmak ve devam ettirebilmektir…

EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

EVLİLİK SİTESİ HAKKINDA

Peki siz de hayatınızda yeni bir dönem açmaya hazır mısınız? Pembe Panjur sayesinde mutluluğu yakalamak ve hayatınızın insanını bulmak artık çok kolay. Sizi tamamlayan o özel insanı ararken artık arkadaş çevrenize, iş yerinize veya iyi niyetli bir teyzenin size uygun bir eş bulmasına bağlı değilsiniz. Bilimsel araştırmalara dayanan kişilik analiz testi ve ayrıntılı arama kriterleri sayesinde beklentilerinize cevap verecek ve sizi mutlu bir evliliğe götürecek insan çok yakınınızda!

Pembe Panjur, Evlenmek İstiyorum, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Evlenmek İstiyorum, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Evlenmek İstiyorum, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Evlenmek İstiyorum, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Evlenmek İstiyorum, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Evlenmek İstiyorum, Nilay ve Cihan