Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > ESKİŞEHİR > ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Eskişehir gibi. De ki hep seveceğim seni.
ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Hititlere ve Friglere dayanan tarihinde bir çok medeniyeti barındıran Eşkişehir, gelişen şehircilik anlayışının yanı sıra üniversitesi, kültürel alt yapısı, havacılık merkezi, sanayisi, yer altı zenginlikleri ve sosyal yaşam seçenekleri ile gelişmiş Avrupa kentleri seviyesine yaklaşmıştır. Eskişehir’in aynı zamanda çok önemli özelliklerinden biri, bir eğitim ve bilim kenti olmasıdır. Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile metropol kentlerin dışında iki üniversitesi olan tek Anodolu kenti ünvanına sahiptir.

ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ - ÜNİVERSİTE ÇEVRESİNDE KURULAN İLİŞKİLER

ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ - ÜNİVERSİTE ÇEVRESİNDE KURULAN İLİŞKİLER

Eskişehir evlilik – Eşkişehir’de birlikteliklerin kurulmasında okul ve üniversite çevresi ve sosyal arkadaşlıklardan doğan ilişkiler ağırlıklıdır ve bir çok genç daha üniversite yaşlarındayken ciddi beraberlikler kurar. Eskişehir bu anlamda çok geniş imkanlara ve fırsatlara sahiptir. Şehrin kültürel yapısı açısından çok sayıda insan burada köklü ilişkiler kurup evlenmiştir. Eskişehir, gençlerin buluşabilecekleri mekanlar açısından çok geniş imkanlara sahip olmakla birlikte üniversitelerin olmasından dolayı zengin bir cafe kültürüne sahiptir. Şehrin renkli sosyal hayatı dışında kültürel yapısı da çok gelişmiş olduğundan dolayı hafta sonlarını gösteri, konser veya sinema gibi aktivitelerle dolduran gençlerin sayısı oldukça fazladır.

ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ: ŞEHRİN KÜLTÜREL YAPISI

ESKİŞEHİR EVLİLİK SİTESİ: ŞEHRİN KÜLTÜREL YAPISI

Gençlerin, evlenmek üzere uygun eşlerle tanışabileceği bir diğer ortam da çay partileridir. Bu çay partilerinde ve üniversite öğrencilerinin bir araya geldikleri çeşitli gecelerde bol bol eğlenilir ve birlikte zaman geçirilir. Dolayısıyla Eskişehir’de yaşayan gençler, şehir içinde her zaman meşgul olabilecekleri farklı ortamlar ve sosyal aktiviteler bulabilmektedirler. Bu nedenlerden dolayı Eskişehir’in, evliliği arzulayan gençler için özgürce ve kültürel anlamda zengin bir ortamda diledikleri gibi tanışabilecekleri ve gezebilecekleri ideal bir şehir olduğunu söylemek mümkündür. Üniversitede, ayni eğitim seviyesini paylaştıkları yaşıtları ile interaksiyonda olup rahatlıkla uygun kişiler arasından hayallerindeki ideal insanı bulma olasılığı oldukça yüksek bir şehirdir.

Pembe Panjur, Eskişehir Evlilik, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Eskişehir Evlilik, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Eskişehir Evlilik, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Eskişehir Evlilik, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Eskişehir Evlilik, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Eskişehir Evlilik, Nilay ve Cihan