Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Erzincan bölgeyi bilmeyenler için keşfedilmeyi bekleyen birçok doğal güzelliğe sahiptir, tabii bu güzellikler Erzincanlılar için de vazgeçilmezdir. Erzincan doğa sporları açısından çok cazip olanaklar sunar. Arkeolojik sit alanı olarak koruma altına alınan Altıntepe Ören Yeri, Ilıca, Beytahtı, Girlevik Şelalesi, Karanlık Kanyon, Aygır Gölü, Soğuk Sular, Otlukbeli Gölü, Hıdırellez Gölü, Ağ Baba, Dumanlı Dağları, kayak merkezleri ve mesire yerleri herkes için eğlenme ve buluşma noktalarıdır. Bölgeye gelen yabancı turistler şehir insanını daha da sıcakkanlı ve misafirperver yapmıştır.    Üniversite hayatı canlılık katıyor

 

Havalimanının şehre yakınlığı, küçük çarşısı, olimpik havuzu, tenis kortları ve deprem nedeniyle üç katı geçmeyen evleriyle düzenli bir şehir olan Erzincan, arkadaşlıklar için çok güzel ortamlar sunar. Ancak kadın erkek ilişkilerine yaklaşımlar metropollerde olduğundan daha kısıtlayıcıdır. Evliliğe dönüşen arkadaşlıklarda ailenin onayı şarttır ve “yabancıya gitmesin” mantığı hakimdir. Köylerde kız beğenme işi erkeğe düşmez, seçimi aileler yapar. Akraba ve komşu evlilikleri yaygın olduğundan arkadaşlık gelişmemiştir. Ancak şehir merkezlerinde arkadaşlıklar için daha fazla olanak vardır. Ayrıca Erzincan’da üniversite hayatı gençlerin birbirlerini daha fazla tanımalarına ve arkadaşlıklarını geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.