Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Çorumluların kendine has bir dili vardır. Türkçede pek çok kelimenin söylenişi Çorumlular arasında farklıdır. Çorum’da yaşayanlar Çorumcayı bilir, daha önce duymamış olanların hayretle karşıladığı bir dildir bu. Her zaman ve her durumda kullanılmasa da evlendikten sonra Çorum’a yerleşenler bu dili öğrenmek zorunda kalabilirler. 

Çorum, sosyal yapı açısından kapalıdır. Bu nedenle kadın erkek ilişkileri, çiftlerin evlenmeden önce birbirleriyle birlikte olması gibi konular tabu haline gelmiştir.


  3 gün 3 geceli düğünler

 

Çorum modernliği, tarihi ve daha pek çok özelliğiyle Türkiye’nin diğer illerinden öndedir ama yaşam tarzında geleneksel alışkanlıklar ağır basar. Örneğin köylerdeki adetler şehirlerde de devam etmektedir. Düğünler köye veya şehre bakılmaksızın bile davulla, zurnayla, 3 gün 3 gece yapılır.


 

Çorumda evli çiftlerin sosyalleşebileceği fazla bir yer olmadığı için aile gezmeleri, yazları da yaylalarda ve açık alanlarda eğlenmeler ağırlıktadır. Kentin refah düzeyi yüksek sayılabilir. Örneğin kentte ev ve araba sahibi olanların sayısı oldukça fazladır. Ankara ve Samsun’a olan yakınlığı evli çiftlere şehirlerarası eğlence alternatifini sunar. Olimpik yüzme havuzu, devlet tiyatrosu ve beş yıldızlı lüks oteli, Çorum’u İç Anadolu’nun en yaşanılır şehirlerinden biri yapan özellikleridir.