Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Geçmişi M.Ö. 2000’lere dayanan Çankırı’da bilinen en eski uygarlıklar Hattiler, Luviler ve Arzavalilar gibi Küçük Asya halklarıdır. Hititlerden Roma ve Bizans’a, Selçuklulardan Anadolu beyliklerine kadar çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapan Çankırı, karlı dağları, ormanları, termal kaynakları ve hepsinden önemlisi tuzuyla ünlüdür. 

Çankırı yüzyıllardır yaşatılan kültürel değerleri, sıcakkanlı halkı ve geleneksel konukseverliği ile doğasever bir turisti de, orada yaşamayı seçen bir öğrenci veya çalışanı da kucaklayan bir şehirdir. Şehir esnaflarının çay ikramları meşhurdur. Ancak karşı cinsten arkadaşlığa uygun ortamları azdır. Çankırılı gençler birbirlerini eş dost çevresinde, ortak faaliyetlerde ya da okul/iş ortamlarında tanır. İkili ilişkilerde sosyalleşme adına yapılabilecekler sınırlıdır. Kahvesi, birkaç pastanesi, işkembecisi ve meyhanesinde sohbetler yapılır.


  Geleceği parlak bir şehir

 

Çankırı’nın yaklaşık 20 km uzağında bulunan tuz mağarası, yaz kış sıcaklığın sabit olduğu tarihi bir mağaradır. 2. Abdülhamit döneminde yapılan ve 2006 yılında restore edilerek ziyarete açılan eski çamaşırhanesi sanatsal ve kültürel etkinliklerin, sünnet ve düğünlerin tarihi ve güzel mekanları arasındadır. İşte bu mekanları Çankırılıları bir araya getirir ve dostlukların, arkadaşlıkların gelişmesine zemin hazırlar. Ilgaz’a gidildikçe büyüleyici bir doğası olan Çankırı’da Kadınçayırı ve Kırkpınar yayları hem kentlilerin, hem de turistlerin gitmekten zevk aldıkları yerlerdir. Tıp fakültesi, 5 yıldızlı otel standartlarındaki yeni kampusüyle Çankırı gelecekte yine küçük ama daha modern ve aydın bir kent olma yolunda ilerliyor.