Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Burdur Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde, engebeli geniş bir alan üzerine kurulmuş boz renkli küçük bir şehirdir. İkliminin sert oluşuna inat sessiz, sakin ve barışçı bir yerdir. Klasik Grek çağında Psidya adıyla anılan, 1071 Malazgirt Zaferi’nde Selçuklulara ve ardından Osmanlı İmparatorluğu’na geçen Burdur’da bugün yaklaşık 250 bin kişi yaşamaktadır. Göller bölgesinde olması sebebiyle şehirde fazlasıyla akarsu ve göl vardır. Ülkemizin büyük göllerinden biri kabul edilen Burdur Gölü’nde neredeyse tüm su sporlarını yapmak mümkündür. Göllerinin yanı sıra barajlarıyla da ünlüdür Burdur. 

Antalya ve Muğla’ya gidenlerin uğrak yeri olan, bedelli askerlik döneminde dolup taşan Burdur’da sosyal hayat Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrencileriyle canlıdır. Çok fazla eğlence mekanı olmamasına karşın klasikleşmiş yerleri ve eğlenceleri vardır.


  Arkadaşlık ilişkileri güzeldir

 

Sagalassos antik kenti, Hacılar Höyüğü, İnsuyu Mağarası, Salda Gölü, Burdur Müzesi, yöresel evleri bu yerlerden birkaçıdır. Eğlence tarzı da şehrin kendisi gibi mütevazıdır. Öğretmenevinde yaz akşamları çekirdekli, gazozlu zaman geçirmeleri meşhurdur. Taze fasulye üretiminde liderliği elinde bulunduran şehir, lezzetli yemekleriyle de dikkat çeker. İstim kebabı, kiremitte alabalık, tırtıl kurabiye, ceviz ezmesi, burdur şişi, çörek otlu kahvesi ve tahinli kaymaklı kabak tatlısı çok beğenilen lezzetlerindendir.


 

Burdur güvenli bir şehridir, halkının birçoğu birbirini tanır. Arkadaşlıklar genellikle rahat yaşanabilmektedir.