Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Doğu Anadolu’nun karın eksik olmadığı küçük şehri Bitlis, güneyden Siirt, batıdan Muş, kuzeyden Ağrı illeri ve doğudan Van Gölü çevrelenmiştir. Bitlis, kaleleri ve başta beş minaresi olmak üzere İslam eserleriyle tanınır. Kışın sıcaklığın eksi 22 derecelere düştüğü ilin tarihçesi hakkında çok fazla kaynak bulunmamakla birlikte, Osmanlıca Bidlis, Ermenice Baghaghesh adıyla bugüne gelen şehrin tarihi Neolotik Çağ dediğimiz Yenitaş dönemine kadar uzanmaktadır. 

Bitlis’te yaklaşık 340 bin insan yaşaamaktadır. Kadınların gölgede kaldığı, kırsalında evliliklerin çocuk yaşta yapıldığı, terörün eksik olmadığı bu şehirde sosyal hayat biraz rahat, biraz da haremlik selamlıktır. Örneğin şehrin sokaklarında rengarenk bolca ışıltılı uzun kıyafetli, beli kemerli kadınları görmek çok mümkün değildir. Bitlis erkekleri kendi aralarında sohbet eder ve eğlenirler. Sivil toplum örgütlerinin sürekli faaliyet içinde bulunduğu şehrin çehresi, hem bu örgütlerle hem de üniversitesiyle değişebilme olasılığını taşımaktadır. Arkadaşlıklar sınırlı da olsa yaşanabilmektedir.


  Bitlis’te hayatın renkleri

 

Çok gelişmiş bir yemek kültürü olmamakla birlikte Bitlis’in ünlü et yemeği büryan, bölgeye gelen turistlerin gözdesidir. Kayak sporuna çok elverişli doğası henüz hakkıyla değerlendirilememektedir. Yine de kayak ve Van Gölü kıyılarında yapılan bazı etkinlikler, zor şartlar altında yaşamaya mecbur olan Bitlis halkının hayatına renk katmaktadır.