Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Bundan 80 yıl önce “Çapakçur” adlı bir ilçeyken Bingöl Dağı'nın adını alarak 4 Ocak 1936'da il olan Bingöl, kimi kaynaklarda “yok kelimesinin doğduğu şehir” olarak tanımlanır. İmkansızlıklar içinde kendini var etmeye çalışan bir şehirdir Bingöl. Yukarı Fırat üzerine kurulmuştur ve yaklaşık 40 bin nüfuslu halkının büyük çoğunluğu Zazalardan oluşur. Evliya Çelebi, Seyahatnamesinde Çapakçur’un Büyük İskender tarafından kurulduğunu yazmaktadır. İskender’in ağrılarına şifa bulmak için Bingöl’de bir pınardan su içtiğini yazar. İskender bu suya “Cennet Suyu” anlamına gelen Çapakçur adını verir. Murat Nehri kenarında da bir kale inşa ettirir ve kaleye de aynı adı verir. Bu tarihten itibaren Bingöl, Bingöl adını alana kadar Çapakçur adıyla anılır. 

Şehrin sahip olduğu doğal zenginlikler arasında Bingöl Dağı, buzul gölleri ve yaylalarını sayabiliriz. Yazın sıcağı, kışın ise soğuğu tüm şiddetiyle hissedilen şehirde yaşam son derece sadedir. Terör, altyapı sorunları ve ekonomik sıkıntılar Bingöllülerin sırtında kambur olsa da Bingöl insanı sevecen, samimi, dost canlısı ve gururludur.


  Çay bahçesinde arkadaş sohbetleri

 

Bingöl Havalimanı İstanbul ve Ankara’dan ulaşımı kolaylaştırarak sosyal ilişkilerin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Şehirde yapılabilecekler kısıtlı olsa da keyif alınan bir kenttir Bingöl. Olağanüstü mimarisiyle Ulu Cami şehre güzellik katar. Hemen yanındaki çay bahçesi arkadaşlıkların buluşma noktasıdır. Burada çaylar içilir, sohbetler edilir. Şehrin tek alışveriş merkezi çalışanlar ve gençler tarafından vazgeçilmezdir. Bingöl’de arkadaşlıklar büyük şehirlerdeki kadar gelişmiş değildir. Eski Gelenek ve kurallar hala devam etmektedir. Ancak sınırlı da olsa romantik arkadaşlıkların yaşanabilmesi mümkündür.