Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

“Ortaokulu bir serçe kentte okudum, Bilecik’te… Ailemiz sürgündü orada, parasız yatılıydım. Yani hem sürgün hem parasız hem yatılı...” 

Dersim olayları sırasında Erzincan’dan ailesiyle birlikte sürgüne yollanan ünlü şair Cemal Süreya Bilecik’te göçmen olmanın zorluklarını bu sözlerle anlatmıştır. Bilecik, Süreya ve ailesi gibi yuvasız kalmış ailelerin şehridir. Çerkezler, Abhazlar, Arnavutlar, Boşnaklar, Yörükler ve Manavlar’ın… Kentin ilçeleri olan Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar’da yaşayan binlerce kişi işte ailelerin çocuklarıdır.


  Çocuk sahibi olma konusunda bilinçliler

 

Yaklaşık 200 bin insanın yaşadığı Bilecik’te evlilikler genellikle etnik gruplar arasında gerçekleşir. Eskiden normal kabul edilen görücü usulü evlenmeler bugün yavaş yavaş terk edilmektedir. Evlilikler genellikle genç kızın ve erkeğin birbirlerini beğenerek arkadaş olmaları sonucu yapılmaktadır. Çocuk sahibi olma konusunda da bilinçli olan Bilecik halkı, ailelerini güçleri oranında büyütmeyi tercih ederler.


 

Kentte yaşayanlar kültürel ve sosyal imkanlar açısından sınırlı kaynaklara sahiptir. Ancak şehrin çehresi önce Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ile, ardından kültür, eğlence ve paten merkezleriyle değişmektedir. Arkadaşlıklar ve evlilikler için giderek daha ideal bir kent olan Bilecik’in Şelale Restaurant, Park Cafe & Bistro, Gökçem Cafe gibi popüler yeme içme mekanları sosyal hayatı renklendirmektedir.