Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Batman, Güneydoğu’da Dicle Nehri’nin aktığı topraklarda kurulan tarihi ama bir o kadar da kentleşme özellikleri taşıyan bir şehirdir. Sular altında kalma tehlikesi yaşayan antik kenti Hasankeyf’i, İluh Tepesi, Yıldız Kebir Camii, Kervan Hamamı’yla tarihin en güzel örneklerini sunar. Şehirde yaşam tarım, tütün, hayvancılık, sanayi ve petrol üzerine kurulmuştur. Yüksek binaları ve 550 binlik nüfusuyla hızlı kalkınma yaşamış ve refah seviyesi artmıştır. 

Batman’da gelişen apartman kültürü şehrin değişimine işaret etmektedir. Bir eve düşen insan sayısı 6,2 olan ve bu sayıyla Türkiye’nin hane halkı en kalabalık üçüncü ili unvanını alan Batman, gelecekte refahla birlikte büyük aile modelinin azalacağı kentlerden biri olmaya adaydır. Batman’da evlilik yaşı da diğer Güneydoğu illerinde olduğu gibi düşüktür. Evliliklerin neredeyse üçte biri 18’inden önce yapılmaktadır. Klasik görücü usulü kız isteme, halaylı, davullu zurnalı düğün gelenekleri hala geçerliliğini korumaktadır.


  Töre ve lüks bir arada

 

Batmanlı ailelerin bir bölümü, evlilik ve eş seçimi konularında çocuklarının isteklerinden çok kendi doğrularını uygulamaktadır. Öte yandan gelir düzeyi yüksek olan ailelerin satın alma ve sahip olma gücü fazladır. Kaçak tüketimin de etkisiyle dünyanın en ünlü markalarını Batman’da kullanıldığını görmek mümkündür. Batman bu yönüyle zengin Arap ülkeleri gibi, hem yasakların hem de lüksün bir arada yaşandığı bir şehir profili de çizmektedir.