MEHMET & HİLAL, EVLİLER - 8 NİSAN 2015

Tüm Hikayeler >>

MEHMET & HİLAL

Antalya’dan güzel bir aşk hikayesiyle yine sizlerleyiz...Gelinimiz Hilal Hanım tıbbi sekreter olarak çalışırken, Damadımız Mehmet Bey ise avukat. Ve hikayelerini Hilal Hanım’ın dilinden dinliyoruz…

‘’Merhaba Pembe Panjur, ben Hilal;

İlk olarak böyle güzel bir amaç için bu siteyi açtığınız için tesekkür ederek başlamak isterim... Sayenizde birçok insanın hayatı boyunca karşılaşma fırsatı olmamış olan, diğer yarımı buldum. Pembe Panjur’a ilk girişim ‘’ciddi evlilik sitesi olarak yayınladığınız reklam’’ sayesinde oldu. Evlilik düşüncesi her genç kadın gibi benim de aklımda vardı. Ama çevremin kısıtlı olması ve hayalimdeki insana ulaşmamın zor olduğunu düşündüğümden henüz hayalimdeki prensimle tanışmamıştım… İnternet ortamından çekinsem de Pembe Panjur’a ve kendime bir şans vermeyi istedim… Pembe Panjur hakkında arkadaşlarımdan da güvenilir bir site diye öneriler duymuştum. Tabi ilk başta kriterlerimin uymadığı birçok üyeyle karşılaştım. Ama hayal kırıklıkları ve ümitsizlikler beni yıldırmadı. İçimden bir ses hep aradığımı bulacağımı söylüyordu.

Sonra bir gün 07.10.2014 tarihinde bir bayram kutlama mesajıyla o güzel insanla tanıştım. Mesajlaşmalar her geçen gün artarak devam etti. Yazışırken benim cümlelerimi o, onun cümlelerini ben tamamlıyordum. Ve her konuda uzun sohbetler yapabiliyorduk. Hayatımda ilk kez beni anlayan biriyle karşılaşmıştım… Bir ay kadar mesajlaştıktan sonra da ilk buluşmamızı yaşadık, ayrı şehirlerde olsak da Mehmet’in özverisiyle ilk günkü gibi güzel birçok görüşmemiz oldu. Ailelerimizin de tanışıp birbirlerini uygun görmesiyle 5. Ayimizda yani 08.04.2015 tarihinde evlendik.

Şükürler olsun mutluluğumuzu Pembe Panjur’a borçluyuz… Umarım bundan sonra da birçok çiftin mutluluğuna ve yuva kurmasına öncülük edersiniz. Sizlerden tek ricam; siteye üye olan kişilerin gerçekten evlilik düşünen, iyi niyetli kişiler olması için elinizden gelen gayreti göstermeniz… Bize yaşattığınız muhteşem anlar için çok teşekkürler:)’’

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>