BİMEN & ESİN, EVLİLER - 13 OCAK 2014

Tüm Hikayeler >>

BİMEN & ESİN

Esin Hanım’ın dilinden Bimen Bey’le evliliğe giden masal gibi aşklarının hikayesiyle sizlerleyiz...

'' Ben Esin; 3 sene önce boşanmış ve tek başına kendi evinde yaşayan, 13 senedir TÜBİTAK’ta çalıştığım için sabahın köründe Gebze'ye giden biriydim. Ev aldığımdan kredi borcum vardı bu yüzden sıkıntıdan ev dekorasyonuna sarmıştım. Kedimle kendimi mutlu hissediyordum, evden fazla çıkıp gezen biri değildim. Zaten fazla arkadaş edinen biri de değilimdir... 

Yaş gelmiş 37’ye; bu saatten sonra zaten ne çıkar karşıma deyip üzerine fazla gitmiyordum. Ama yavaş yavaş yalnızlıktan da sıkılmaya başlamıştım. Evden çıkmadan ne yapılır diye düşündüm ve daha önce hiç aklıma gelmeyen bir şey düştü zihnime.Önce Pembe Panjur harici bir siteye üye oldum ve daha sonra bir arkadaşımın laf arasında bahsettiği Pembe Panjur’a üye oldum.

İşte o an hayatımın dönüm noktasındaymışım da farkında değilmişim☺ Bimen'in profiline bakarken ilk dikkatimi çeken uzaklara bakan fotoğrafıydı; çok değişik hisler verdi o fotoğraf bana; uzaklara dalmış bakıyordu, sanki bir şeyler arar gibiydi… Profilini çok beğendim. Ama sadece ziyaret etmekle yetindim sanki beni beğenmezmiş gibi geldi… Mesaj göndermeye cesaret edemedim çünkü diğerleri gibi cevap vermesi veya vermemesi önemli değil diye düşünmüyordum, cevap vermezse veya nazikçe geri çevirirse bile üzülürüm biliyordum… Bana yanıt vermesini bile beklemezken tam tersi oldu. Çok hoş şeyler yazarak bana mesaj attı, dediğine göre normalde öyle şeyler yazmaz sadece “merhaba vs.” dermiş:) kaderin işi gücü yok ağ örüyor işte:)

Biraz mesajlaştıktan sonra beni Go Mongo’ya davet etti, çok şaşırdım çünkü orası benim çok sevdiğim ve herkesin de bilmediği bir yer; direk Go Mongo deyince ben zaten dünden razı, bayıla bayıla evet dedim. Halbuki ben zaten açıklamalarda” Moğol mutfağını severim” diye yazmışım. Eşim de profilimi incelediğinden, orayı seçmiş ama ben ne yazdığımı bile unutacak kadar heyecanlıydım o an…

11 Ekim 2014'te başlayan konuşmamız 13 Ekim 2014’te yemekle devam etti. Heyecanla buluşmaya gittim, önceden gelmişti ve arkası dönüktü. Hemen tanıdım “buldum seni “ deyince, gülerek kalktı ve sıra dışı bir şey yaptı; bana sımsıkı sarıldı, o an ne hissettiğimi sormayın çünkü tarifi mümkün değil… Kısa bir süre içinde ikimizde de aynı his belirdi; sanki biz birbirimizi önceden tanıyorduk, herhangi bir tereddüt ve çekinme, ısınamama, garipseme vs. olmadığı gibi tersine kalplerimiz uyuşuverdi. Tıpkı birbirine yeniden kavuşmuş eski sevgililermişiz gibi….Bir sürü güzel şey, bir sürü kavga, bir sürü ayrılma barışmayı 1.5 aya sığdırdık.

23 Kasım 2014’te hiç beklemediğim bir yerde ve anda bana evlenme teklif etti Bimen. Ekmek almaya gidiyorum diye çıkıp yüzük alıp gelmiş:) Tepkim ne oldu derseniz ben bile bilmiyorum, tek hatırladığım “Hadi canım yok artık diye” düşündüğüm ve “Gözünü kapat” deyip beni bir kenara çektiğinde kalbimden geçenin gerçekleşmeme ihtimaline karşı kendimi bambaşka bir şey için hazırlamaktı, ama yine yanıldım, o çoktan parmağıma yüzüğü takmıştı bile; gülemedim, ağlayamadım, konuşamadım, ama dünyanın en mutlu insanı o an benden başkası olamazdı.

Daha sonra bir sürü benzer yanlarımızı keşfettik; ikimizin de kara kedisi vardı ikimiz de aynı yaştaydık, ikimiz de boşanmıştık, ikimizin de çocuğu yoktu, ikimiz de yemek ye

6,290,000 üye şimdi seni bekliyor.

Üye değil misin?

Hemen kaydol aşkı bekletme!

Pembe Panjur’a üye olun, mutluluğa bir adım daha yaklaşın. Vermiş olduğunuz bilgileriniz ile size uygun olan kişiyi bilimsel eşleştirme sistemimizle bulalım.

Ücretsİz üye Ol

Şimdi Kayıt ol, sana uygun üyeleri ücretsiz gör. Ücretsiz kişilik testimizden yararlan. Profilin gizli kalsın!

E-posta veya Telefon Numarası Giriniz!

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:


Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
NORTON

Basında Pembe Panjur

Basının sıklıkla ilgi gösterdiği Pembe Panjur ile ilgili çıkan haberleri burada okuyabilirsiniz.
Pembe Panjur Basın >>