Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Bartın Batı Karadeniz’in mavi yeşil küçük kenti… Şehrin ortasından geçen ve üzerinde taşımacılık yapılabilen tek akarsu olan Bartın Çayı, Amasra, İnkum, Çakraz, Kapısuyu ve Bozköy plajları, eşsiz doğası ve çalışkan halkıyla çok özel bir yerdir. 1991 yılında Zonguldak ilinden ayrılan Bartın ormanlarıyla zengindir. 190 bin nüfuslu şehir, ticaret, tarım ve kerestecilikle büyümüş, üniversitesi bugün şehir ve civarındaki illerin eğitim ihtiyacına cevap vermeye başlamıştır.    Bazen gizlenir

 

Bartın’ın sosyal yaşamı aktiftir. Gelişmeyi olduğu kadar hayatın içinde olmayı da seven Bartınlılar, kolay arkadaşlık kurarlar, gruplar halinde eğlenmekten hoşlanırlar. Bartın’ın merkezi muhafazakar değildir, Amasra ve diğer sahil ilçeleri de turistik olduğundan nispeten özgür ve rahattır. Kentte arkadaşlık ilişkilerinde yaşanan tek dezavantaj, hemen herkesin birbirini tanıyor olmasıdır. Bu nedenle Bartınlılar, evlenme yolunda olmadıkça duygusal arkadaşlıklarını kendilerini ve arkadaşlarını koruyabilmek için gizlemeyi tercih ederler.


 

Bartın’ın merkezinde birbirinden güzel lezzet durakları vardır. Kış aylarında Ata Fırın, Yöresel Yemek Evi ve Northdoor Hotel Restaurant tercih edilir. Yazın ise şehrin en ünlü tatil beldesinde balık keyfi kaçınılmazdır. Bartınlılar, kimi zaman baş başa kimi zamanda gruplarla Amasra’ya akın ederler, Canlı Balık, Sahil Balık Restaurant, Mustafa Amca’nın Yeri’nde taze balık yerken, Lütfiye’de Türk kahvesiyle muhabbet geliştirirler.