Pembe Panjur Logo
Ayda 90 bin Yeni Kayıt
15 yıldır yanınızda
Üye Giriş
Şimdi kayıt olun, uygun üyeleri ücretsiz görün.

Ücretsiz kişilik testimizden yararlanın.

Profiliniz gizli kalsın.

Cinsiyetiniz:
Aradığınız Kişi:
E-posta veya Telefon Numarası:
Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin ’ni okudum.
Özel nitelikli kişilik testi bilgilerimin işlenmesini kapsamında işlenmesini onay veriyorum.
Ürün veya hizmetlere ilişkin kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için tarafıma kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istiyorum.
Facebook duvarında hiçbir şey paylaşmayacağız.
hero_area
PEMBE PANJUR > AYDIN > AYDIN ARKADAŞLIK SİTESİ
Bir şehir gibi ol. Mesela Aydın gibi. De ki hep seveceğim seni.
AYDIN ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

AYDIN ARKADAŞLIK SİTESİ İLE ONA DAHA YAKINSIN

Aydın dillere destan altın sarısında bir Belediye Sarayı’na sahip. Türkiye’de eşi benzeri olmayan, muhteşem bir saraydır. Saray bu altın sarısı camlarla süslenirken, Aydın’ın altın rengi sarı lop inciri ve yine altınımsı renkteki zeytinyağından esinlenmiş.

AYDIN’DA SARAY HAYATI VAR VE ARKADAŞLIK

AYDIN’DA SARAY HAYATI VAR VE ARKADAŞLIK

Aydınlı olmak büyük şans, çünkü bu nadide ilimiz altın çağını yaşıyor. Burada arkadaşlıklar saray havasında olmaz mı? Sarayın ihtişamında belki eski arkadaşlıklar bir bakmışınız ki saray düğünüyle noktalanmış. Prens prensesini bulmuş, arkadaşlıkla başlayan güzel birliktelik bir kraliyet şölenine dönüşmüş. Bu arada çevre güzelliği, temizliği ve mimari estetik insanlar üzerinde olumlu etkiler yapar. Aydın’da hizmet anlayışı oldukça önemli bir yer alır. Aydın Otobüs Terminal Kompleksinin temeli çoktan atıldı ki buraya Türkiye’nin en büyük uzay çatısı inşa edilecek. Belediye Sarayı’nın yakınında büyük ve ferah bir otopark yer alacak, kimse park sorunu yaşamayacak. En heyecanlısı da otoparkın üstünde tam 35 bin metrekare üzerine kurulacak kent meydanı olacak. Kentler meydanlarıyla kendinden bahsettirir. Meydanlar gençlerin buluşma ve tanışma merkezidir. Arkadaşlar burada buluşur ve farklı mekânlarda sohbet eder, alışveriş yapar ve keyifli zaman geçirir. Sosyal hayatın daha güzel yaşanması içi meydanlar cazibe merkezi fonksiyonu taşır.

AYDIN ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİNE RENK KATAR

AYDIN ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİNE RENK KATAR

Sosyal hayat, genci yaşlısı herkes için önemlidir. Mutlu ilişkiler ve başarılı arkadaşlıklar için birlikte kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için değişik ve ideal imkânlar var. Aydın Belediyesi bunun farkında ve kentin meydanında mitingler, sosyal aktiviteler ve açıkhava sergileri için olanak sunuyor. Ayrıca Milli Aydın Bankası’nın tarihi binası artık Aydınlılar ve gezmeye gelenler için kültür merkezi olarak hizmete girmiştir. Tiyatroya herkes gitsin diye, tarihi Taşdöner Sineması kamu hizmetinde olup tam 750 kişilik kapasiteyle tiyatro ve kültür sarayı olarak ilgili herkese açık. Zengin yeşil alanları ise yazın güneşin sıcaklığında çimenlere uzanmak ve gökyüzünü izlemek için ideal bir ortam sunarken, sonbahar ve kış aylarında da serin bir yürüyüş yapmak için çok güzel bir fırsat. Aydınlı olmak ayrıcalıktır. Aydında yaşamak, arkadaşlarla vakit geçirmek ve bugün ne yapsak sorusuna onlarca alternatif bulmak, oldukça keyiflidir.

Pembe Panjur, Aydın Arkadaşlık, Aslı ve Kerem

Aslı ve Kerem

23 Kasım 2016'da tanıştılar

12 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Aydın Arkadaşlık, Aslı ve Kerem
Pembe Panjur, Aydın Arkadaşlık, Meliha ve Berkay

Meliha ve Berkay

10 Eylül 2017'de tanıştılar

5 Ağustos 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Aydın Arkadaşlık, Meliha ve Berkay
Pembe Panjur, Aydın Arkadaşlık, Nilay ve Cihan

Nilay ve Cihan

3 Mayıs 2017'de tanıştılar

22 Eylül 2018'de nişanlandılar.

Pembe Panjur, Aydın Arkadaşlık, Nilay ve Cihan