Evlilik Sitesi
Üye
Girişi
BİLİMSEL YAKLAŞIM 
UYUMLULUK TEMELLİ 
EN İYİ ÇİFTLER 
HEMEN BİRİNİ BULUN
E-posta

"Kayıt ol" butonuna bastıktan sonra Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3.5 milyon üye

3,5 MİLYON

Üzerinde kullanıcıya sahip sitemizde aradığınız, size uygun kişiyi ve ilişkiyi bulabilirsiniz.

Uyumlu EşleşmeUyumlu Eşleşme

Eşleştirme sistemimiz, doldurduğunuz anket ile size en uygun kişileri gösterir.

Profil Doğrulama

Moderasyon işlemimiz ve üyelerin diğer sosyal medya hesaplarıyla bağıntısını sağlayarak sahte profillerden uzak durmanızı sağlar.

Pembe Panjur nedir?

Pembe Panjur klasik bir evlilik sitesi değildir. Öncelikli amacı mutlu, uzun ve sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır. Bu amaçla üyelerimiz arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına dayalı eşleştirme yapılır. Sitede sadece birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik siteleri ile kıyaslandığında Pembe Panjur'un yeri farklıdır.

Bilimsel Eşleştirme

Sitemizin sunduğu en önemli servis bilimsel eşleştirmedir. Üyelerimiz öncelikle bilimselliği kanıtlanmış karakter analizinden geçerler. Karakter analizinin sonucunda ciddi bir ilişki hatta evlilik için size her açıdan uygun diğer üyelerimizle eşleştirilirsiniz. Bilimsel eşleştirme sistemimiz mutlu birliktelik yaşayabilecek üyeleri eşleştirdiği ve sitemiz evlilik niyetinde üyeler tarafından kullanıldığı için Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir.

Coğrafi Eşleştirme

Sisteme üye olurken tanışmak istediğiniz kişinin sizden en fazla ne kadar uzakta yaşamasını tercih ettiğinizi belirtmeniz mümkün. Bu sayede sizden en fazla belli bir uzaklıkta yaşayan üyelerimizle tanışmayı tercih edebilirsiniz. Evlilik ya da ciddi arkadaşlık için en önemli koşullardan biri tanışıp yüz yüze görüşebilmektedir, dolayısıyla bireylerin birbirlerine olan mesafelerinin önemli olduğunun bilincindeyiz ve sistemimiz size bu konuda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla Pembe Panjur aslında her üye açısından gerektiğinde bir İstanbul Evlilik Sitesi, İzmir Evlilik Sitesi ya da Ankara Evlilik Sitesi gibi hizmet vermektedir.

Esnek Gizlilik Kriterleri

Eğer isterseniz profilinizin belirli bölümlerini gizlemeniz de mümkündür. Pek çok arkadaşlık sitesi nde olmayan bu özellik sayesinde geliriniz ve benzer şekilde gizli kalmasını tercih ettiğiniz özellikleri gizleyebilirsiniz. Aradığınız kişide beklediğiniz özellikler, kilonuz ve benzeri bazı bilgiler de otomatik olarak gizlenecektir. Her ne kadar sistemimiz bütün bilgilerinizi eşleştirme için kullansa da bazı bilgileriniz istekleriniz doğrultusunda diğer üyelere gösterilmez.

 

Doğu Anadolu’nun Gürcistan sınırında bulunan ve kaleleriyle olduğu kadar olağanüstü sık ormanlarıyla da bilinen bir şehir Ardahan. Bir zamanlar Kars’ın ilçesi olarak tanınan Ardahan, 90’lı yıllarda il statüsü elde etmiştir. Şehirde ilk Türk yerleşimi M.Ö. 720 yılında Kimmerler'in bölgeye gelmesiyle olmuştur. Halk arasındaki bir rivayete göre, Ardahan Selçuklulara geçince yerleşim yeri arayan devlet büyükleri, bölgedeki sık ormanlar yüzünden aradığını bulamamış, “ardı hani” diyerek isyan etmiş ve bu söz yörenin adı olmuş. 

Ardahan en küçük il merkezine sahip şehirdir. En önemli geçim kaynakları hayvancılık olan kent, özellikle gurme peyniriyle tanınır. Peynircilik Ardahanlıların ustalık sanatıdır.


  Evler yenileniyor

 

Ardahan’da evlilikler geleneklere göre yapılır. Evlilik adetleri Kars adetlerine oldukça benzer... Düğün giderleri, ev kurma çabası evlenecek çiftleri zorlamaktadır. Evlerin genelde eski olduğu Ardahan’da bakımlı ev bulabilmek sorundur. TOKİ, bu ihtiyaca yönelik Göle Yolu’nda toplu konut inşa etmiştir.


 

Ardahan’da rutin hayatı bozan tek cadde Kongre Caddesi’dir. Restoranlar ve kafeler Ardahanlı çiftlerin evden çıkma nedenidir. Alışveriş, yemek, giyim gibi tüm gereksinimleri Kongre karşılamaktadır. 20 kilometre uzakta bulunan Yalnızçam başta olmak üzere, şehrin yaylaları ve gölleri bahar ve yaz aylarında ailelerin nefes alma noktalarıdır.